Top Baneris

Neringa ieško vyriausiojo architekto

2018 kovo 9 d.
Kuršių nerija
Neringos savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Patyręs savo srities specialistas, galintis savo žiniomis ir kompetencijomis prisidėti prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio formavimo, laukiamas Neringoje.

Šiuo metu labiausiai į šalies vakarus nutolusi savivaldybė ieško žmogaus, kuris ypatingo kurorto bendruomenei padėtų sėkmingai spręsti kylančius iššūkius architektūros, teritorijų planavimo ir statybos srityse. Trumpai tariant – Neringos savivaldybės administracija skelbia konkursą į Architektūros skyriaus vedėjo-vyriausiojo architekto pareigas.

Kuršių nerija yra besivystantis kraštovaizdžio kompleksas, kuriame yra daug galimybių plėtoti vertingą ir pavyzdingai išsaugotą unikalią vietovę, tad Neringos vyriausiasis architektais tikrai nestokos įdomių, įkvepiančių ir asmeninį tobulėjimą skatinančių iššūkių.

Taigi, Neringos savivaldybė kviečia diplomuotą, patyrusį, profesionalų šalies architektą tapti Neringos bendruomenės dalimi ir kartu ieškoti tvaraus teritorijos vystymo galimybių, plėtojant kurortinę infrastruktūrą, gerinant gyvenamąją aplinką.

Esant poreikiui, šiam specialistui bus suteikta galimybė išsinuomoti savivaldybės gyvenamąjį būstą.

Dokumentai priimami ir teikiami iki 2018 m. kovo 20-osios (įskaitytinai). Daugiau informacijos apie konkursą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video