Top Baneris

Neringa ieško vyriausiojo architekto, paveldosaugininko ir miesto dailininko 

2023 liepos 11 d.
DSC 9603
Neringos savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Neringa ieško trijų specialistų, kuriems tektų išskirtinė pareiga rūpintis Kuršių nerijos kultūriniu kraštovaizdžiu bei kurorto vizualinio identiteto formavimu. Neringos savivaldybės administracija prie komandos kviečia prisijungti Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėją (vyriausiąjį architektą) ir du specialistus, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.

Naujų komandos narių laukia įdomus, prasmingas ir tikrai nemonotoniškas darbas – pabrėžia Neringos savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Šakalys.

Šiuo metu Neringa ypač ieško vyriausiojo architekto, kuris padėtų kurorto bendruomenei ieškoti tvaraus teritorijos vystymo galimybių, plėtojant kurortinę infrastruktūrą, gerinant gyvenamąją aplinką. Prie Neringos savivaldybės administracijos komandos kviečiamas prisijungti diplomuotas, patyręs, profesionalus ir svarbiausia – Kuršių nerijos išskirtinę visuotinę vertę suprantantis šalies architektas, kuriam tektų vadovauti Architektūros ir teritorijų planavimo skyriui, šiuo metu sudarytam iš šešių specialistų bei priimti sprendimus teritorijų planavimo, architektūros, statybos,  kraštotvarkos ir kultūros vertybių klausimais.

Įdomus, su Kuršių nerijos istorijos klodais supažindinantis darbas laukia specialisto, kuris Neringos savivaldybės administracijoje būtų atsakingas už paveldosaugą. Neringa skiria išskirtinį dėmesį kultūros vertybių apsaugai. Nidos dailininkų kolonijos atminimo puoselėjimas, istorinio Ernsto Molenhauerio gyvenamojo namo sutvarkymas, Nidos švyturio tvarkyba bei Juodkrantės ir Pervalkos švyturių sutvarkymas ir atvėrimas visuomenei, etnografinių Neringos kapinių sutvarkymas – tai tik keli artimiausi darbai, prie kurių įgyvendinimo tektų prisidėti ir specialistui, atsakingam už paveldosaugą.

Už Neringos vizualinį identitetą būtų atsakingas Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas (miesto dailininkas), kurio globon būtų pavesti klausimai, susiję su architektūros ir reklamos reikalavimų nustatymu, laikinų statinių ar įrenginių, skirtų prekybos paslaugoms teikti projektų derinimas. Šis specialistas prisidėtų prie Neringos estetinės aplinkos ir kraštovaizdžio formavimo, rūpintųsi kurorto šventiniu papuošimu, tad ieškomas žmogus, turintis išsilavinimą dailės/dizaino/architektūros ar kraštovaizdžio architektūros srityse.

„Prie komandos kviečiame prisijungti specialistus, kurie norėtų prisidėti prie Neringos identiteto formavimo, saugios ir patrauklios gyvenamosios bei poilsio aplinkos kūrimo“, – darbuotojų paiešką skelbia Neringos savivaldybės administracijos direktorius E. Šakalys.

Neringos savivaldybės administracija kelionės į darbą (iš darbo) išlaidas dalinai kompensuoja. Be to, atsižvelgiant į darbo specifiškumą ir rezultatus, gali būti derinamos galimybės dalį darbo laiko dirbti nuotoliu.

Daugiau informacijos apie skelbiamus konkursus galima rasti: https://neringa.lt/savivaldybe/konkursai-ir-darbo-pasiulymai/180 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video