Top Baneris

Naujųjų metų išvakarėse – ypatingi „Daikin“ pasiūlymai

2023 gruodžio 11 d.
Pagrindine
Pasidalykite straipsniu

INDUSTEK kartu su ilgalaikiu partneriu DAIKIN rūpinasi Lietuvos gyventojų šildymo ir vėsinimo sprendimais jau daugiau nei 25-erius metus. Paklausiausioms šių metų prekėms INDUSTEK taiko kalėdines nuolaidas.  

Dėl ko Lietuvos gyventojai vertina būtent DAIKIN sprendimus

„Daikin Altherma“ šilumos siurbliai  yra sertifikuoti „Quiet Mark“ ženklu, o tai reiškia, kad renkantis tyliai ir kartu itin efektyviai veikiančius DAIKIN įrenginius, galite būti ramūs dėl tylos ir komforto jūsų namuose.

Pasaulio sveikatos organizacijos tyrimai nustatė, kad aplinkos skleidžiamas triukšmas neigiamai veikia mentalinę ir psichinę sveikatą ir yra antroje vietoje pagal mirtį sukeliančius faktorius po oro taršos. Dar daugiau – žalingas per didelio triukšmo poveikis žmonių sveikatai ir produktyvumui yra labai nuvertinamas.

Industek DAIKIN ERGA A4 2023 12 Madoka 01

Lietuvos gyventojai jau spėjo įvertinti DAIKIN įrenginius už tylų veikimą. Ir tai neabejotinai gamintojo nuopelnas, pastebėjus, kad žmonės vis daugiau laiko praleidžia būdami ir dirbdami namuose, todėl tylesnių technologijų kūrimas tapo absoliučiu prioritetu. 

Visą gruodžio mėnesį perkant „Daikin Altherma“ šilumos siurblį oras-vanduo modernus patalpų termostatas „Madoka“ arba „Daikin“ oro valytuvas dovanų.

Ekonomiškumas ir mažesnė tarša

Energijos vartojimo efektyvumas vis didesnei daliai vartotojų tampa svarbiausiu prioritetu. „Daikin Altherma“ yra aukščiausias energinės klasės A+++, o trečios kartos įrenginiai pasižymi ekologiškesniu R-32 šaltnešiu, kurio GWP (Globalinio atšilimo potencialas) yra 32 % mažesnis nei senesnių analogų.

Aukštas „Daikin Altherma“ energinio efektyvumo įvertinimas, pažangi šilumos siurblių technologija bei naujausio tipo kompresorius („Bluevolution“ technologijos šerdis) garantuoja efektyvų šilumos pernešimą, tad patalpose užtikrinamas komfortas ištisus metus, kartu iki minimalaus sumažina energijos sąnaudas ir sąskaitas už komunalines paslaugas.

Viską susumavus pasidaro aišku, jog „Daikin Altherma“ šilumos siurbliai yra puikus pasirinkimas ieškantiems tvarių šildymo sprendimų.

Tai kodėl visgi DAIKIN ALTHERMA pavergė Lietuvių širdis? 

Aiškiai matome tendencijas, jog Lietuvoje namų ūkiai atsisako daug jėgų reikalaujančio malkinio ar ne paties patogiausio granulinio šildymo. Jį dažniausiai keičia būtent oras-vanduo šilumos siurbliai. 

Industek DAIKIN silum siurblys GS A4 2023 12 01

Daikin Altherma trečios kartos aukštos temperatūros šilumos siurbliai patogūs dar ir dėl to, kad su jais nereikia keisti esamos šildymo sistemos infrastruktūros, užtenka tik pakeisti katilą. Lengvas valdymas ir kone nulinė priežiūra lemia, kad, lyginant su malkiniais ar granuliniais katilais, daug paprasčiau reguliuoti šilumą ir viską prižiūrėti. Nereikalingas valymas ar kuro sandėliavimas”, – dalijasi INDUSTEK, UAB vadovas Vaidas Ragaišis.

Naujos kartos „Daikin Altherma“ žemės šilumos siurblys naudoja geoterminę energiją ir „Daikin“ inverterinę technologiją šildyti, vėsinti ir karštam vandeniui tiekti bet kokio klimato sąlygomis.

DAIKIN Altherma 3 GEO“ šildymo ir karšto vandens paruošimo sprendimas tinka bet kokiam klimatui. Žemė – patikimiausias atsinaujinančios šiluminės energijos šaltinis, kadangi žemės temperatūra išlieka gana stabili ištisus metus. Būtent todėl tai yra itin efektyvus sprendimas šildyti ir vėsinti patalpas su integruotu karšto buitinio vandens baku, kurio pakaks visiems Jūsų poreikiams. Šis sprendimas savo nepriekaištingam darbui naudoja 80 % atsinaujinančios energijos ir tik 20 % elektros energijos.

Geriausias laikas pirkti – dabar

INDUSTEK, UAB kartu su ilgalaikiu partneriu DAIKIN rūpinasi Lietuvos gyventojų šildymo ir vėsinimo sprendimais jau daugiau nei 25-erius metus. Paklausiausioms šių metų prekėms taikomos ypatingos kalėdinės akcijos. Ypatingos kainos taikomos ir DAIKIN monoblokams bei gruntiniams šilumos siurbliams.

daikin

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video