Top Baneris

Naujovės ir aukšta kokybė iš vienų rankų (2)

2015 kovo 27 d.
Pasidalykite straipsniu

Namus įsirengiantiems gyventojams ar statybininkams labai svarbus gražiai suprojektuotas ir įspūdingai įrengtas namo fasadas. Būtent dėl to didelis dėmesys skiriamas paradinėms būsto durims ir garažo vartams. Juos reikia harmoningai pritaikyti prie namo stiliaus.

Ne mažiau dėmesio šiandien teikiama ir gaminių ypatybėms: vis dažniau prašoma veiksmingos apsaugos nuo įsilaužimo, lauko durų ir garažo vartų su tinkama termoizoliacija. Durų ir garažo vartų gamintojas „Hörmann“ visus šiuos pageidavimus išpildo. Plati siūlomų produktų paletė leidžia parengti individualius ir labai sudėtingus architektūrinius sprendimus. Ir visa tai – iš vienų rankų.

Nesvarbu, ar gaminys reikalingas renovuojamam objektui, ar energiškai efektyviems namams, ar reikia sukurti į ateitį orientuotą dizainą. „Hörmann“ pateikia daug vertingų žinių apie duris ir vartus: kokius kriterijus reikėtų apsvarstyti prieš perkant naujus garažo vartus, kaip namas taps saugesnis ir efektyvesnis pasirinkus modernias lauko duris arba kaip patikimai ir patogiai veikia šiuolaikinės pavaros.

Vartai visiems atvejams

Nesvarbu, ar garažas dvivietis, ar įvažiavimas siauras – „Hörmann“ pasiūlys tinkamą ir optimalų garažo vartų sprendimą. Jeigu pageidaujama, jiems bus pritaikytos ir tinkamos pagalbinės durys.

Beveik 80 proc. visų statybininkų ir namų šeimininkų šiandien renkasi modernius sekcinius garažo vartus. Tai lemia ne tik jų išvaizda, bet ir praktinės priežastys.

Vartų galimybės. Sekciniai vartai susideda iš atskirų varžtais susukamų dalių, kurios nustumiamos į viršų specialiais bėgiais. Kadangi šie montuojami ne prieš garažo angą, o už jos, ši nesusiaurėja, išlaikomas toks pats vartų plotis. Kitas konstrukcijos privalumas yra tai, kad sekciniai vartai gali būti labai lengvai įmontuojami į pusiau apvalias ar nuožulnias angas.

„Hörmann“ gamina trijų storių atmosferos poveikiui atsparius sekcinius vartus iš karštu būdu cinkuoto ir dengto plieno. Tokie vartai nepriekaištingai tinka ir atskirai stovintiems, ir sublokuotiems su gyvenamosiomis patalpomis garažams, kuriems svarbu išlaikyti termoizoliacijai keliamus aukštus reikalavimus.

Specialistai ypatingiems atvejams. Jeigu garažo lubos naudojamos kaip sandėliavimo vieta, pavyzdžiui, stogo bagažinėms arba banglentėms sudėti, tuomet puikus sprendimas yra ritininiai „Hörmann“ vartai „RollMatic“. Jie susideda iš atskirų plokščių, kurios susisuka ant veleno, įrengto virš vartų angos. Taigi lubų plotas lieka laisvas ir gali būti naudojamas daiktams sandėliuoti. Ritininiai vartai pasižymi modernumu: juos galima pakelti ir pavara, ir mechaniškai, nenaudojant elektros.

Kitas pasirinkimas – šoninis sekcinių vartų HST variantas. Tokiu atveju priėjimas prie lubų irgi išlieka laisvas, o kai į garažo vidų įmanoma patekti tik pro vartus, papildomas privalumas yra tai, kad norint tik įeiti ir pasiimti dviratį nebūtina atidaryti visų vartų iki galo – užtenka tik truputį juos praverti. Dalinį vartų atidarymą galima užprogramuoti pasirinkus pavarą „SupraMatic“.

Patogus praėjimas pro pagalbines duris. Atsižvelgdami į kiekvieną konkrečią situaciją „Hörmann“ specialistai gali pasiūlyti tinkamą sprendimą. Vienas tokių – į garažo vartus įmontuojamos durys.


Pasidalykite straipsniu
  Komentarai
  • kaina

   2020-11-01, 12:16  

   Perkant iš vienų statytojų dar reiktų pasidomėti ar kainos yra protingos, galbūt jie labai daug užsideda ant kiekvienos prekės ir būtų pigiau (ir gal kokybiškiau) patiems ieškotis tiekėjų. Kalbu apie šildymo sprendimus, elektrą.

  • varstomų

   2020-11-01, 12:15  

   Geriausia, kai galima gauti viską iš vienų statytojų, tačiau nebūtinai geriausias variantas kokybės atžvilgiu. Mes pirkome dalinai pastatytą namą, o visą kas svarbiausia, vartus, šiltiinimą ir t.t. darėmės patys.

  Rekomenduojami video