Top Baneris

Naujos tekstūruotos ir originalios išvaizdos fibrocementinės fasado plokštės

2021 spalio 8 d.
MG 1560enf 1
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Didėjant kelionių į kosmosą prieinamumui, galimybė patekti į Mėnulį gali nebebūti tik mokslinės fantastikos kūrinys. Ne vieną dešimtmetį „Equitone“ siekia įkvėpti novatoriškam dizainui per natūralias medžiagas, žemiškus atspalvius.

Šiandien, atspindėdamos įmonės susižavėjimą tuo, kas slypi už mūsų atmosferos ribų, naujos [lunara] fasado plokštės atrodo ir kitoniškos, ir tuo pat metu natūralios. Jų unikalus paviršius, padengtas mažais netaisyklingais pakilimais ir įdubomis, primena kraterinį Mėnulio kraštovaizdį ir kviečia architektus ir planuotojus kurti futuristinius pastatų fasadus.

Hydra Parking House 3
Hydra Parking House 1 1

Unikalų [lunara] fasado medžiagos charakterį apibrėžia netaisyklinga ir išskirtinė paviršiaus struktūra. Dėl specialaus gamybos proceso nėra dviejų vienodų plokščių. Atsižvelgiant į medžiagų naujoves, [lunara] naudojamos naujos pluoštinio cemento plokštės buvo specialiai pritaikytos ir sukurtos bendradarbiaujant su pasirinkta tarptautine architektų komanda.

MG 1611 1
MG 1560enf 1

Ta pati DNR, tačiau nauja išvaizda

[lunara] turi nepaprastą išvaizdą ir pojūtį, pabrėžiantį pluoštinio cemento medžiagos originalumą ir tuo pačiu suteikiantį papildomą laikui nepavaldžią tekstūrą „Equitone“ medžiagų bibliotekai. Masėje dažytoms fasado plokštėms būdingi vienodų tonų paviršiai ir kraštai, sudarantys apdailos medžiagą, kuri atrodo gražiai iš kiekvieno kampo. Medžiagos yra šaltai pilkos arba šiltos rudos spalvos, o maksimalus dydis yra 1220 x 3050 milimetrų. Dėl paviršiaus savybių storis svyruoja nuo aštuonių iki dešimties milimetrų.

EQUITONE Lunara HandPic LA20 EN 20190822 Mkt 1 1
EQUITONE Lunara HandPic LA60 EN 20190822 Mkt

Plokštės pagamintos iš presuoto pluoštinio cemento, sukietintos esant garų slėgiui. Jos susideda iš oro, vandens, cemento, celiuliozės ir sintetinių pluoštų. Visos šios apdailos plokštės yra skirtos vėdinamiems fasadams, bet kokio tipo ir aukščio pastatuose ir gali būti lengvai montuojamos ant medinių ar metalinių konstrukcijų, naudojant matomus ar paslėptus tvirtinimo būdus. Plokštės turi daug privalumų, įskaitant atsparumą šalčiui, apsaugą nuo vandens ir puvimui atsparų paviršių. Negana to, jos atsparios pelėsiui, vabzdžiams ir grybeliams, bei turi ilgą gyvavimo ciklą – jas galima perdirbti arba pakartotinai naudoti.

[lunara] prieinama visame pasaulyje nuo 2021 m. Rugsėjo mėn. Sužinokite daugiau apie „Equitone [lunara] (https://www.equitone.com/lt-lt/), kur galėsite užsisakyti medžiagų pavyzdžius.

equitone logo vector

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video