Top Baneris

Naujoji maišytuvų kolekcija „Gusto“ trina ribas tarp virtuvės ir svetainės

2023 kovo 24 d.
Ideal standart virtuvės maišytuvai
Pasidalykite straipsniu

Italai – virtuvės virtuozai, nuo seno garsėjantys kaip patys geriausi Viduržemio jūros regione, kuriame apstu tiek jūrų gėrybių, tiek darbščių ūkininkų išaugintų vaisių ir daržovių, jau nekalbant apie plonomis riekelėmis pjaustomą kumpį ar įvairių rūšių makaronus. Italai mėgsta gaminti maistą. O kai gamina – daro tai skaniai. Skonis itališkai yra „gusto“. Jeigu tikras italas sukurtų virtuvės maišytuvų kolekciją, ji tikrai būtų estetiška ir itin funkcionali. Todėl įmonė „Ideal Standard“ kartu su italų dizaineriu Roberto Palomba nusprendė sukurti modernios itališkos estetikos virtuvės maišytuvų kolekciją.

Tradicinė maišytuvo funkcija – moderni forma

Naujoji „Ideal Standard“ virtuvės maišytuvų kolekcija „Gusto“ pasižymi naujausių technologijų gausa. Pirmą kartą virtuvės maišytuvuose panaudota technologiškai pažangiausia „LightMove“ kasetė. Tai speciali technologija, kuri temperatūros ir srovės reguliavimą perkelia į aukštesnį lygį. Srovės reguliavimas yra rafinuotas ir sklandus kaip dar niekada iki šiol. O pati technologija, atlikus testus, leidžia maišytuvui be gedimų tarnauti net 10 kartų ilgau, nei numato galiojančios ES normos.

Nauja funkcija – muilo dozatorius virtuvės maišytuve

Aukščiausio lygio maišytuvai „Gusto“ gaminami su integruoju muilo dozatoriumi. Palietus integruotą mygtuką maišytuvo snape, bus gaunamas reikalingas kiekis muilo. Toks sprendimas leidžia virtuvės zoną išlaikyti estetiškai švarią ir neapkrautą.

Maišytuvų spalvų įvairovė

Kartu su kitomis moderniomis technologijomis gamyboje naudojama ir išskirtinės kokybės PVD dangų technologija. PVD – metalo paviršiaus danga, tvirtesnė už visas kitas maišytuvų gamyboje naudojamas dangas. Maišytuvas su PVD danga išliks nesubraižytas daug ilgiau. O ši technologija leidžia maišytuvams suteikti rafinuotus atspalvius – šukuoto aukso ar sidabro, magneto ar saulėlydžio.

Dvi dizaino kryptys – klasikinis ir futuristinis

Naujoji kolekcija „Gusto“ suformuota iš dviejų dizaino krypčių produktų. Klasikiniam dizainui atstovauja apvalių formų, klasikinių proporcijų maišytuvai. Žinoma, jie atrodo moderniai, nes panaudotos naujausios technologijos leido į produktų dizainą pažvelgti šiuolaikiškai. O aštriabriauniai (stačiakampiai) maišytuvai vien dėl netradicinės formos tampa išskirtiniai. Anot „Ideal Standard“ įmonės plėtros Baltijos šalyse vadovo Igno Jankausko, šis dizainas priklauso vizionierių stovyklai – tokios formos maišytuvai ir jų dizainas dar niekur nebuvo matyti.

Gusto virtuves maišytuvai

„Šis dizainas priklauso vizionierių stovyklai – tokios formos maišytuvai ir jų dizainas dar niekur nebuvo matyti“, – Ignas Jankauskas, „Ideal Standard“.

Hibridinei – svetainės, valgomojo, virtuvės – erdvei skirti sprendimai

„Naujieji kolekcijos „Gusto“ produktai yra su išreikštu, italams būdingu dizaino genu, – sako I. Jankauskas. – Dauguma produktų yra unikalūs. Pavyzdžiui, virtuvės maišytuvas, montuojamas sienoje ar į stalviršį, įmontuotas snapas su valdymo rankenėle atskirai, priverčia sekundei susimąstyti. Juk tai dar nematytos formos daiktai, kurie puikiai atlieka klasikinę funkciją.“

Anot I. Jankausko, dažnu atveju dėl savo išbaigto ir ikoniško dizaino jie panašesni į prabangius aksesuarus nei į virtuvės maišytuvus. Dizaino žvaigždės Roberto Palombos nuomone, būtent tokie daiktai padeda jungti erdves. Daiktui reikalinga funkcija, tik tada jis yra prasmingas. Tačiau naujos formos atradimas ir netikėtas jos panaudojimas erdvėje griauna ribas. Kolekcija „Gusto“ padeda ištrinti ribą tarp virtuvės ir svetainės. „Mes tikime, kad dažnam mūsų klientui bus malonu sėdėti ant sofos svetainėje ir žiūrėti į ryškaus itališko dizaino ikoną savo virtuvėje“, – tvirtina I. Jankauskas.

Ideal Standard International

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video