Top Baneris

2013 vasario 27 d.
Pasidalykite straipsniu

Lietuviai tarptautinėmis specializuotomis parodomis domisi ir dalyvauja jose kur kas intensyviau nei kaimyninių šalių verslininkai. Tai įrodo ir kitą mėnesį – kovo 10–15 dienomis – Frankfurte prie Maino (Vokietija) vyksianti viena didžiausių pasaulyje santechnikos, pastatų, energetikos, oro kondicionavimo įrangos, atsinaujinančių energijos šaltinių paroda ISH 2013.

Ši paroda rengiama kas dvejus metus. Vykusioji 2011-aisiais užėmė daugiau kaip 168 tūkst. kvadratinių metrų plotą, joje dalyvavo 2382 kompanijos iš 54 šalių, kurios pristatė naujausių produktų spektrą. Ekspozicijas aplankė daugiau kaip 203 tūkst. lankytojų. 2011 metais ISH parodoje apsilankė 670 specialistų iš mūsų šalies. Latvių – gerokai mažiau, tik 285,  estų – 237, baltarusių – 299. Pažymėtinas ne tik lietuvių specialistų, bet ir kaimyninių šalių atstovų susidomėjimo šia paroda augimas – dar prieš dvejus metus, 2009-aisiais, joje apsilankė 380 lankytojų iš Lietuvos, 193 iš Latvijos, 96 iš Estijos, 124 iš Baltarusijos. Parodos rengėjai tikisi, kad šiais metais lietuvių ISH renginyje apsilankys dar daugiau.

Organizatoriai pabrėžia, kad ISH paroda yra unikali verslo platforma gamintojams, pramonės ir verslo atstovams, inžinieriams ir architektams, namų statytojams ir nekilnojamojo turto kompanijų ekspertams, valstybinių organizacijų bei mokslo įstaigų atstovams.

Parodoje pristatomos kelios produktų grupės. Pirmiausia – vonios kambario įranga: vonios, dušų kabinos, kitokia įranga, įvairūs priedai, keraminės plytelės, baseinai, saunos, vandens apdirbimo technologijos. Pastatų ir energijos technikos sektoriuje galima susipažinti su nepaliaujamai tobulėjančia įranga: katilais, šildytuvais, kaminų sistemomis, šilumos siurbliais, saulės energijos sistemomis, lietaus vandens naudojimo galimybėmis, atskirais šildymo įrangos komponentais, būsto inžinerijos valdymo technologijomis, namų automatizavimo bei kita įranga.

Besidomintieji produktyvios energijos sistemomis ir atsinaujinančiais energijos šaltiniais gali apžiūrėti saulės kolektorių įrangą, fotogalvaninės bei biomasės energijos įrenginius, šilumos siurblius, degiklius, saulės energijos sistemas, tradicines koklių krosnis ir kitas šios srities ekspozicijas.

Oro kondicionavimo ir vėdinimo įrangos ekspozicijose tradiciškai demonstruojama oro kondicionavimo, šaldymo ir ventiliavimo technika, įranga bei atskiri komponentai, sistemos centralizuotai ar decentralizuotai ventiliacinei technikai, priešgaisrinės sistemos, automatinės ventiliacinės namų sistemos, kita įranga. Įrangos technika – tai prietaisai ir montavimo sistemos, vamzdžiai, jungtys, sutvirtinimai, vandentiekio įrengimas, įrankiai, dirbtuvių įranga, biurų, IT ir komunikacinė technika.

Visos specialių ISH parodos renginių temos susijusios su šių dienų aktualija – energijos ir išteklių taupymu.Lietuvai parodoje ISH atstovaus bendrovės „Umega“, „Astra“, „Biokaitra“, „Raguvos baldai ir Ko“, „Rubineta“, „Salda“, „Ventmatika“ ir „Vilpros pramonė“.

Daugiau informacijos – ish.messefrankfurt.com


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video