Top Baneris

Naujausios vonios kambario tendencijos

2020 rugsėjo 3 d.
Nes Black duso kabina
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Įrenginėdami ar atnaujindami vonios kambarį, atkreipiame dėmesį ir į tai, kokios tendencijos šiuo metu dominuoja šioje patalpoje. Nors tai nereiškia, kad visas jas turime sekti aklai, tarp populiariausių sprendimų galime rasti naujų, puikiai mūsų namams tiksiančių sprendimų. Jei šiuo metu svarstote apie naujoves, pirmiausia turėtumėte susipažinti su šiomis idėjomis – galbūt jas pavyks pritaikyti ir savo vonios kambariui.

Natūralumu spinduliuojančios detalės

Sparčiai populiarėjančios gamtos išsaugojimo idėjos paliečia visas namų erdves, tad ne išimtis ir vonios kambarys. Pirmiausia ši stilistika atsiskleidžia gamtos atspalviuose – jei rinksitės žemės, medienos ar augalų atspalvių baldus bei įrangą – pataikysite tiesiai į dešimtuką. Papildomai galite pasirūpinti ir keliais žaliuojančiais augalais. Šias idėjas pritaikyti galite rinkdamiesi tvirtus ir ilgai tarnaujančius gaminius, pagamintus iš gamtai draugiškų medžiagų, tokių kaip stiklas ar metalas – tokių variantų tarp vonios įrangos tikrai nestinga.

PAA Amore laisvai pastatoma vonia

Dar daugiau dėmesio patogumui

Tendencijose aptarinėjami vonios kambariai labai dažnai primena tokius, kokius esame įpratę matyti prabangiuose viešbučiuose ar SPA salonuose, taigi atnaujindami šios patalpos aplinką, dar daugiau dėmesio turėtumėte skirti asmeniniam komfortui. Tai galima padaryti net ir tuomet, jei neketinate rinktis itin prabangių detalių. Erdvesnės dušo kabinos, papildomų funkcijų turinčios vonios, elegantiški auksiniai paviršiai ir maksimali tvarka – tai tik keli būdai, kaip šią tendenciją pritaikyti savo namams.

Essenza Pro Gold KDJ duso kabina

Tamsūs atspalviai

Nors ilgus metus girdėjome, kad tamsiems tonams vonioje – ne vieta, po truputį ši spalva susigrąžina savo poziciją ir šiame kambaryje yra naudojama vis dažniau. Tokie atspalviai dvelkia šiluma ir elegancija, tad tikrai nesuklysite juos pasirinkę savo namams. Ypač išskirtinai atrodo juodi dušo kabinų rėmai – jie pernelyg neatkreipia dėmesio, tačiau bendram interjerui suteikia daugiau prašmatnumo ir unikalumo. Daug tokių dušo kabinų rasite Radaway kompanijos asortimente, kurį galite apžiūrėti Arsan.lt parduotuvėje.

juoda spalva vonoios kambaryje

Laisvai pastatomos vonios

Šie įrenginiai puikiai tinka plėtojant prieš tai aptartą viešbučių aplinką primenančią atmosferą – jie vonios kambariui prideda ištaigingumo ir leidžia sukurti išskirtinę aplinką. Žinoma, reikėtų paminėti ir maudynių komfortą: juk tai svarbiausias kriterijus renkantis naują vonią. Tarp populiariausių jų gamintojų dažnai minimos PAA ir VAYER kompanijos – jų asortimentuose rasite įvairių formų ir netgi įvairių spalvų įrenginių, kurie neabejotinai papuoš Jūsų vonios kambario interjerą.

paa bella laisvai pastatoma vonia

Minimalistinės idėjos

Kartu su visomis aukščiau išvardintomis idėjomis, glaudžiai susijęs ir minimalizmas, kurio apraiškų vonios kambaryje pastaruoju metu tikrai netrūksta. Jei tik įmanoma, rekomenduojama patalpos pernelyg neapkrauti nereikšmingomis detalėmis ir šiame kambaryje naudoti tik pačius svarbiausius įrenginius bei baldus. Toks interjeras leis dar labiau atsipalaiduoti – juk būtent toks ir turėtų būti šios patalpos tikslas.

minimalizmas vonios kambaryje

Pritaikę šias vonios tendencijas savo namams, sukursite ir jaukią, ir labai patogią aplinką. Pagrindinis jų privalumas – universalumas: labai tikėtina, kad net ir praėjus keleriems metams, apie pokyčius vis dar nesinorės galvoti. Būtent tokią vonios kambario įrangą, pagal naujausias dizaino tendencijas, galite rasti Arsan.lt parduotuvėje.

pastatas

Svarbiausios architektūros, interjero ir paveldo naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="8"]

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video