Top Baneris

Naujasis Kauno Centras. Visi įvykiai iš arti

logo sa 2 3

 iniciatyvą palaiko

Kaunas auga MAIN

Kauno ašis yra Laisvės alėja ir Vilniaus gatvė. Kita miesto ašis visada buvo Nemunas. Ir jei anksčiau upių pakrantėse dygdavo pramonės įmonės, dokai, tai dabar situacija visai kita.
Kauniečiai jau sunkiai beprisimena kokia Nemuno sala ir jos prieigos buvo prieš 20 – 30 metų. Vieta nekėlė nei žavesio, nei noro ten būti.
Pastačius „Akropolį“, „Žalgirio areną“, o vėliau verslo centrus „Sqveras“  ir „Arka“ bei, galų gale, nugriovus vaiduoklį viešbutį „Respubliką“ ir pastačius verslo centrą „Magnum“, susiformavo naujojo Naujojo Kauno centro kontūrai. Jo viduryje – Nemuno sala.
Tai tik dalis sumanymų. Nemuno salos ir ją supančios teritorijos architektūriniai sprendimai ir ambicingi projektai traukia ne tik miestiečių, bet ir miesto svečių akis. Saloje iškils vienintelis šalyje mokslo muziejus „Mokslo sala“, greitai bus baigtas išskirtinis „Žalgirio“ vandens sporto centras, kairiajame krante kyla gyvenamųjų namų kvartalas „Nemunaičiai“, šalia jo atsiras unikali M. K Čiurlionio koncertų salė.  Žvilgterėjus į Šančių pusę gerai matosi kylantys „Kaunoramos“ bokštai. Prie to pridėkime naujuosius pėsčiųjų tiltus, salos parko atnaujinimą.
Naujasis modernusis Kauno centras vystosi itin sparčiai ir įdomiai, todėl SA.lt jam skiria specialų puslapį. Čia mes nuolat apžvelgsime kas ir kaip vyksta Naujojo Kauno centro statybų aikštelėse.

Olimpinio dydžio baseinas su 500 vietų tribūnomis, SPA zona su pirčių kompleksais, pramoginiais baseinais, masažinėmis voniomis ir 200 vietų sporto klubas.
Išskirtinio dizaino 11,5 tūkst. kv. metrų ploto muziejus su nuolatinėmis ir keičiamomis ekspozicijos, virtualių projekcijų erdve, laboratorijomis.
Čiurlionio koncertų salė

M.K. Čiurlionio koncertų centras

Aukščiausio lygio koncertų centras su 1,5 tūkst. vietų didžiąja sale ir 700 vietų antrąja salė bei 600 vietų transformuojama konferencijų erdve.
Vos 15 metrų nuo Nemuno kranto. Apartamentai, kūrybinės dirbtuvės, komercinės patalpos. Įspūdingi miesto vaizdai, ranka pasiekiama Nemuno sala.
Įspūdingi „penthouse“ ir 2–4 kambarių apartamentai Nemuno pakrantėje. Kiekvieną dieną pro langus atsiveria žadą atimanti panorama. 
Kauno Nemuno salos parkas

Nemuno salos parkas

Atnaujintame Nemuno salos parke bus įrengti aikštynai, ekstremalaus sporto trasa, 200 vietų amfiteatras, prieplauka laivams, vaikų žaidimų aikštelės, paplūdimio zona.
Nemunon salos tiltai

Nemuno salos tiltai

Nemuno salą su dešiniuoju krantu jungė 4 tiltai. Naujos pėsčiųjų ir dviračių jungtys tarp abiejų Nemuno krantų ir Nemuno salos bus įgyvendintos pastatant 2 naujus tiltus.
Naujas verslo kvartalas Nemuno salos pašonėje – Karaliaus Mindaugo prospekte iškilę „Sqvero“, „Arkos“ ir „Magnum“  verslo centrai.
Žalgirio arena – didžiausia arena Baltijos šalyse. Tai – ne tik Kauno „Žalgirio“ namų arena, bet ir įvairių renginių vieta Jūsų nepamirštamoms emocijoms!
Nemuno sala statybos Mokslo sala

Unikalūs techniniai sprendimai

Naujajį Kauno centrą stato: