Top Baneris

Naujas Birštono SPA kompleksas – plėtotojų paraiška tarptautinei plėtrai

2016 rugsėjo 9 d.
Pasidalykite straipsniu

Kitą penktadienį Birštone oficialiai duris atvers sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral SPA“. Investuotojai tikisi, kad kurortui rekordinius 20 mln. eurų kainavęs projektas ilgainiui pelnys 4,5 žvaigždučių kategoriją. Lietuvoje tai būtų pirmasis tokios kategorijos sveikatingumo ir poilsio kompleksas.

Daugiau kaip 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto kompleksas, kuriame įrengti 166 kambariai, galintys vienu metu apgyvendinti apie 350 gyventojų, įkurtas dar prieš tris dešimtmečius suprojektuotos vandens ir purvo gydyklos vietoje. Pastatas išsiskiria savo kupolu, kuris „Vytautas Mineral SPA“ neleis supainioti su jokiu kitu statiniu Lietuvoje.

Anot projekto plėtotojo Norberto Pranckaus, naujasis poilsio ir sveikatingumo centras kurtas taip, kad taptų tikra Birštono puošmena.

„Poilsiaujančiųjų Birštonas kiekvienais metais sulaukia vis daugiau. Norėjome jiems sukurti išskirtinę aplinką, kurioje galima pamiršti visus rūpesčius ir pasinerti į visišką ramybę. Trejus metus sunkiai dirbome prie šio projekto ir džiaugiamės papuošę ne tik Birštoną, bet ir Vidurio Lietuvą išskirtiniu poilsio ir sveikatingumo centru“, – sako jis.

Poilsio centras įsikūręs 9 hektarų dydžio teritorijoje, 100–150 metrų atstumu nuo Nemuno. Vos už 20 metrų – 744 metrų gylio gręžinys, iš kurio bus tiekiamas vanduo kompleksui.

„Vandens zona yra mūsų pasididžiavimas. Gręžinyje išgaunamas vanduo pasižymi itin didele mineralizacija ir savo savybėmis primena Negyvosios jūros vandenį. Komplekse įrengti 5 skirtingi gydomieji ir plaukimo baseinai, masažinės vonios, pirtys. Svečiai galės mėgautis masažais, gydomojo purvo procedūromis“, – pasakojo „Vytautas Mineral SPA“ generalinis direktorius Miroslav Novickij.

Komplekse taip pat veiks trys sporto salės bei Vakarų Europos virtuvės patiekalų restoranas. „Vytautas Mineral SPA“ aplinka pritaikyta ir aktyviam poilsiui.

„Nuo pačių pradžių mes labai gerai žinojome, ko siekiame. Komanda turėjo labai aiškią viziją. Dirbdami prie projekto, intensyviai lankėmės didžiausiose turizmo parodose Europoje, kuriose sėmėmės patirties. Atidarome aukščiausio lygio poilsio centrą, kuriame tikimės svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Skandinavijos, Vokietijos, Izraelio“, – sakė N. Pranckus.

Poilsio ir sveikatingumo centras Birštone turėtų tapti naujo lietuviško sveikatingumo tinklo pradžia – „Vytautas Mineral SPA“ kompleksus planuojama atidaryti dar bent 10 užsienio šalių.

„Centras Birštone taps mūsų vizitine kortele. Suteikę jame aukščiausio lygio paslaugas savo svečiams, investuotojams įrodysime, kad esame pasirengę plėtrai užsienyje“, – teigia N. Pranckus.

Svečiai centro paslaugomis naudotis galės nuo spalio vidurio. Iki tol „Vytautas Mineral SPA“ dirbs bandomuoju režimu.

„Siekdami klientams užtikrinti kokybiškiausias įmanomas paslaugas, pirmąjį mėnesį skirsime procedūrų bandymams“, – aiškino „Vytautas Mineral SPA“ generalinis direktorius M. Novickij.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video