Top Baneris

Naujakuriai linkę įsikelti į jau įrengtus namus

2017 gegužės 29 d.
„Eikos“ nuotr.
„Eikos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Per pirmuosius keturis šių metų mėnesius bendrovė „Eika“ savo plėtojamuose projektuose visiškai įrengė 52 butus – 2016-aisiais tokių butų buvo 38. Toks staigus paslaugos paklausos išaugimas atskleidžia besikeičiančius naujakurių įpročius – jie vis labiau vertina savo laiką, pasitiki profesionalais ir užsitikrina kokybę.

2016 metais „Eikos“ parduotų butų portfelyje butai su visa apdaila sudarė apie 9 proc. (38 iš 431 parduoto buto), o per šių metų sausio – balandžio mėnesius tokie butai sudarė apie 36 proc. visų parduotų butų (52 iš 145 parduotų butų). Pasak „Eikos“ plėtros direktoriaus Martyno Žibūdos, nors mūsų šalyje vis dar vyrauja stipri tradicija butą įsirengti patiems, klientų elgsenos pokyčiai rodo naujas rinkos tendencijas. „Pastebime, kad klientai pradeda suprasti, jog užsakydami visą apdailą naudojantis mūsų paslaugomis jie gauna palankesnę būsto finansavimo schemą, darbų kokybę ir garantijas, o svarbiausia – įsikėlimo rūpesčius sumažina iki minimumo – belieka įsigyti svetainės ir miegamojo baldus,“ – privalumus vardina M. Žibūda.

Paskaičiuota, kad pirkėjui, įsigyjančiam būstą su visa apdaila, reikia dvigubai mažiau santaupų, nes būsto įrengimą jis gali dengti banko suteikiama būsto paskola. Pasak „Eikos“ atstovo, plėtotojas įrengdamas butą samdo profesionalius interjero dizainerius, kurie su kiekvienu klientu bendrauja tiesiogiai, renkasi patikimus rangovus, kurie suteikia darbams garantijas, turi nuolatinius tiekėjus, kurie pasiūlo nuolaidas. „Interjero projektą su klientais suderiname iki smulkmenų atsižvelgdami į klientų pageidavimus, interjero specialistas tikslingai ir funkcionaliai išnaudoja buto erdvę, parenka šiuolaikiškus spalvų derinius ir medžiagas, be to, klientui įsipareigojame įrengti būstą sutartais terminais. Kitas svarbus dalykas – „Eikos“ apdailų pasiūlymai yra absoliučiai išskirtiniai ir individualizuoti “ – paaiškino M. Žibūda.

Priklausomai nuo klientų pasirinkimo ir pageidavimų, apdailos kvadrato kaina vidutiniškai siekia 300 eurų. Į šią kainą įskaičiuoti visi darbai bei medžiagos. Apdailos terminas – apie 2–3 mėnesius.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video