Top Baneris

Nauja statybų rinkos mada, kuri atveria vaizdą ir laisvę

2024 gegužės 31 d.
reynaers aluminium products slimwall 35 scaledTik SA
Pasidalykite straipsniu

Į statybų rinką žengianti naujovė tarsi užduoda nebylų klausimą – siaura, o gal vis dėlto siauresnė? Populiarėjantis „Slim“ stilius lipa ir ant statybų podiumo. 

Atidžiai sekantys madas dar šių metų pradžioje rinkosi „Reynaers“ kompanijos, kuri specializuojasi aliuminio langų ir durų gamyboje, miestelyje, kad galėtų išvysti novatoriškus sprendimus savo akimis. Susipažinę su naujomis, išskirtines galimybes teikiančiomis sistemomis, drąsūs architektai nedelsdami pritaikė jas kuriamuose projektuose.

Naujojo stiliaus fasadinė sistema

„Reynaers Aluminium“ nesivaržo pristatydama naująją 35 mm pločio fasadinę sistemą „Slim wall 35“. Ir šis novatoriškumas džiugina klientus, atliepdamas jų grožio, estetikos, kokybės poreikius.

„Architektai visada seka tendencijas ir naujoves. Būtent jie žino, ko nori statytojas, investuotojas ar užsakovas. Todėl tikrai drąsiai renkasi šią naują, vaizdą ir laisvę atveriančią sistemą. Kodėl? Nes ieško vertę išlaikančių ilgaamžių sprendimų, nuolat domisi naujovėmis, ieško laisvę kuriančių sprendimų, puikiai žino užsakovų išskirtinumo poreikį“, – architektų pasirinkimų kryptingumą apibūdina „Reynaers Aluminium“ kompanijos vadovas Lietuvoje Linas Kėvelaitis.

Naujovė – kuo ji išskirtinė? Tai sistema, pasižyminti pasyviu energiniu efektyvumu ir minimalistiniais profiliais. Ir visa tai sukurta didelėmis plėtros inžinieriaus ir jo komandos pastangomis.

Sistemos „Slim wall 35“ vertė

Taip, būtinai pakalbėsime ir apie techninius sistemos parametrus bei privalumus. Tačiau labai svarbu suvokti ir kitokio pobūdžio vertę. Priėjęs prie lango ir jaukiai atsirėmęs žmogus nemąsto apie rėmo plotį, langų šilumos laidumo koeficientą ar drenažo sistemą. Jis mėgaujasi, ilsisi ir jaučia.

Tai nenusakomas jausmas, kai erdvės susilieja, kai, net ir lyjant, būnant šiltai bei jaukiai, galima pajusti tarsi tipenimą per balutes, gaivų lietaus prisodrinto oro įkvėpimą. Riba išnyksta. Užsimiršta ribos ir grožintis namų eksterjeru, erdvių susiliejimu, inovatyviu minimalistiniu dizainu. Tai ir yra patirties vertė, kuri akivaizdžiai kelia ir nekilnojamojo turto vertę.

Novatoriškoji sistema „Slim wall 35“

Ši fasadinė sistema – funkcionalumo ir minimalizmo įkūnijimas. Galimybė atverti platų vaizdą, sukurti didelės ir šviesios erdvės pojūtį, taip pat jaukų patalpų mikroklimatą (šilumos laidumo koeficientas Uf = 0,71 W/m2K). Tvarumas – ne tolima siekiamybė, o reali būtinybė. Juo pasižymi ir „Slim wall 35“.

„Nors ir minimalistiniai, sistemos profiliai labai tvirti, todėl atlaiko didelį stiklo plotą. Standartiškai gali būti sumontuojami iki 57 mm storio ir 450 kg svorio stiklo paketai. Jeigu svoris perduodamas į pamatą ar laikančiąją siją, jis gali būti daug didesnis. Toks pasirinkimas idealiausias erdviems, aukštos klasės individualiems namams arba viešosioms patalpoms, pavyzdžiui, restoranams, parduotuvėms. Privalumas siekiant sukurti elegantišką fasadą.

Kūrybinę laisvę suteikia ir įvairių sistemų jungimas. Su fasadine sistema „Slim wall 35“ puikiai dera stumdomoji sistema „Hifinity“, taip pat dekoratyvinė langų ar fasadų apdailos sistema „Paraline“. Jų pločiai identiški“, – sako „Reynaers Aluminium“ kompanijos vadovas Lietuvoje L. Kėvelaitis.

O dar pasyvus energinis efektyvumas, atsparumas įsilaužimams (RC2), derėjimas su saulės šešėlį kuriančiomis sistemomis, paslėptas drenažas, teikiantis galimybę mėgautis estetika – visa tai kalba apie tą pačią „Slim wall 35“, atliepiančią, rodos, visus įmanomus poreikius.

Elegantiškas statybų sprendimas

„Slim wall 35“ – naujas erdvės pojūtis ir šiluma jūsų namams, kūrybinė laisvė architektams, interjero dizaineriams, siekiantiems minimalizmo, o užsakovams, ieškantiems išskirtinumo, – prabanga“, – pagrindinius aspektus akcentuoja „Reynaers Aluminium“ kompanijos vadovas Lietuvoje L. Kėvelaitis.

Straipsnis paskelbtas el. žurnale „Statyba ir architektūra“ | 2024 PAVASARIS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video