Top Baneris

„Narbutas Lietuva“ ekspozicijai pristatyti – muziką, šokį ir teatrą sujungęs performansas

2022 spalio 12 d.
narbutas event 220915
Pasidalykite straipsniu

Darbo iš namų, nuolatinio darbuotojų deficito paveiktiems šiuolaikiniams biurams iškelta kartelė siekia tokias aukštumas, jog tinkamai juos įrengti tampa tikru iššūkiu. Rugsėjo 15 dieną „Narbutas Lietuva“ biure, Vilniuje, vyko renginys, kuriame pristatyta per pastaruosius kelerius metus smarkiai pakitusius dirbančiųjų ir biurų įrengimo poreikius atliepianti atnaujinta biuro baldų ekspozicija. Ryškiausia tendencija – patogumas.

Ekspozicijos išskirtinumas – ji įkurdinta tikrame, veikiančiame, biure

Biuro baldų prekybos įmonė UAB „Narbutas Lietuva“ naujausių gaminių bei įrengimo idėjų ekspozicijas atnaujina kas kelerius metus. Jos yra atviros lankyti, skirtos susipažinti su gaminiais iš arčiau bei juos čia pat išbandyti. Dabartinės ekspozicijos išskirtinumas – dar ryškesnis funkcinių erdvių atskyrimas, leidžiantis patenkinti skirtingus dirbančiųjų poreikius.

 

„Patogumas, visapusiškas komfortas dirbti ir ilsėtis yra naujoji iš namų į biurus atsinešta vertybė, kuri biurus paveikė bene labiausiai. Ir sykiu biuras turi suteikti tai, ko namuose nėra – bendravimą ir galimybę įsikvėpti, mokytis vieniems iš kitų, aiškesnį darbo ir asmeninio gyvenimo atskyrimą, galiausiai – išties kokybiškas darbo sąlygas“, – naujausias biurų įrengimo tendencijas apibendrino Sigita Černiūtė-Paulauskienė, „Narbutas Lietuva“ direktorė.

Sigita 1000x1000
Sigita Černiūtė-Paulauskienė, „Narbutas Lietuva“ direktorė

Biuro naujienoms perteikti – patyriminis performansas

 

Kad šiuolaikinis biuras tampa vieta, kurioje gera ne tik dirbti, bet tiesiog būti, pademonstruota ir renginio metu įvykusiame performanse „Patogu“. Jo metu svečiams pristatytos skirtingos biuro erdvės: įėjimo į biurą ir svečių pasitikimo zona bei susitikimų kambarys, individualias darbo vietas telkianti erdvė ir akustiškai izoliuoti susitikimų kambariai, ir, žinoma, poilsiui skirta zona.

Ne tik pamatyti, bet ir išbandyti, patirti gerai apgalvoto biuro komfortą kvietė per ekspozicijų erdvę svečius vedusi aktorė Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė – geriausias būdas išmėginti pastaruoju metu biuruose ypač populiarėjančius minkštus baldus yra ant jų atsisėsti ar net į juos įkristi, o sužinoti, koks jausmas yra dirbti prie sėsk-stok stalų, kurie leidžia palaikyti aktyvų gyvenimo būdą ir biure, galima tik prie jų įsitaisius ir kelis kartus persireguliavus aukštį: aukštyn, žemyn, sėsk, stok…

Akustinių kambarių galimybes čia pat vietoje išbandė ir susirinkusiesiems pademonstravo stepo šokėjai „Just Tap“. Visus vakaro performansus į vieną muzikinį takelį sujungė architektas ir vokalinės perkusijos atlikėjas Žygimantas Gudelis GON, kuriam biuro akustika taip pat tapo nemenku iššūkiu – juk akustinių dangų, kurių gausu ant įvairių biuro baldų ir ne tik, tikslas – slopinti, sugerti garsą. Ši savybė, užtikrinanti komfortą dirbti susikaupus individualiai atliekamas užduotis, kai dirbančiajam nebereikia kovoti su triukšmu – taip pat viena paklausiausių naujuosiuose pokarantininiuose biuruose, – komfortas protui ir ausims.

Dėmesys ne tik baldams, bet ir funkcinėms zonoms

Itin pravarti ekspozicijos ypatybė – ji įkurdinta savo kasdienį gyvenimą gyvenančiame „Narbutas Lietuva“ biure, todėl apsilankiusieji naujausių kolekcijų baldus bei nestandartinius sprendimus, erdvių įrengimo naujoves gali pamatyti realiai veikiančio biuro aplinkoje. „Sykiu atsiranda galimybė pademonstruoti viso biuro išplanavimo svarbą: ne tik individualios ar grupinės darbo vietos ergonomika, bet ir gerai apgalvotas visas biuras, kai funkcinės zonos ir jų išdėstymas atitinka natūralų biuro gyvenimą, tampa vienu svarbiausių biuro įrengimo elementų“, – sakė S. Černiūtė-Paulauskienė.

Tad renginio svečiai galėjo patyrinėti, kaip gyvenimas vyksta „Narbutas Lietuva“ biure. 

Koks renginys be dovanų? Vienam iš svečių burtų keliu įteikta „Interstuhl“ biuro kėdė „Silver“, sukurta dizainerio Hadi Tehrani. Dėl aukštos kokybės bei ergonomikai skiriamo dėmesio „Narbutas Lietuva“ asortimente vokiečių gamintojo „Interstuhl“ kėdės – vienos populiariausių.

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video