Top Baneris

NARBUTAS laimėjo prestižinį „iF“ dizaino apdovanojimą (1)

2023 gegužės 26 d.
NOVA Wood Multipurpose IF 3
NARBUTAS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lietuviško kapitalo biuro baldų gamintojas NARBUTAS toliau sėkmingai garsina Lietuvos vardą pasaulyje. Daugiafunkcė stalo sistema NOVA Wood Multipurpose šiemet pelnė prestižinį tarptautinį dizaino apdovanojimą – „iF Design Award“. Vienas seniausių ir prestižiškiausių pramoninio dizaino apdovanojimų pasaulyje rengiamas nuo 1953 metų, rašoma pranešime spaudai.

Šiemet konkursas sulaukė beveik 11 000 paraiškų iš 56 pasaulio šalių. Pateiktus projektus keliais etapais vertino daugiau kaip 130 skirtingų dizaino sričių ekspertų iš 20 valstybių. NOVA Wood Multipurpose  buvo įvertinta biuro kategorijoje. Komisija daugiausia vertinimo balų skyrė už išskirtinumą, formos, funkcinius sprendimus.

Tai jau ne pirmas tarptautinis ‎‎NOVA Wood Multipurpose įvertinimas tarp pasaulio dizaino profesionalų. 2022-ųjų pabaigoje ši stalų sistema pelnė „Germany Design Award“ apdovanojimą.

NOVA Wood Multipurpose. NARBUTAS nuotr.

Tinka ir darbui, ir pietų pertraukėlei

NOVA Wood Multipurpose priklauso vienai sėkmingiausių NARBUTAS biuro stalų serijų NOVA Wood. Skiriamasis šios serijos dizaino bruožas – užapvalintos formos elegantiška kojų konstrukcija.   

Daugiafunkcę mobilią baldų sistemą NOVA Wood Multipurpose sudaro trijų skirtingo aukščio ir ilgio stalų modeliai su charakteringu rėmu ir specialiais aksesuarais. Pagal poreikius šie stalai gali būti naudojami atskirai arba tarpusavyje jungiami į savotiškas darbui, susitikimams ir poilsiui pritaikytas salas.

Su specialiais funkciniais baldų priedais kiekvienas darbuotojas gali kūrybiškai prisitaikyti darbo erdvę pagal individualius poreikius. Ant uosio kojų konstrukcijos paprasta pasikabinti TV monitorių ar rašymo lentą, lentynose – laikyti vandens buteliukus, smulkiąją kanceliariją ar garso ausines. Į specialius pakabinamus dėklus galima susidėti vazoninius augalus, kurie suteiks jaukumo. Stalviršyje integruoti elektros komponentai užtikrina energijos tiekimą darbui ar susitikimams reikalingai įrangai.  

Pasak NARBUTAS rinkodaros ir pardavimų viceprezidentės Vilmos Sinkevičiūtės, NOVA Wood Multipurpose tarptautinis pripažinimas – dėsningas ir neatsitiktinis. „Mobilios, daugiafunkcės ir individualizuotos darbo vietos – viena aktualiausių šiuolaikinio biuro baldų tendencijų, – pasakoja V. Sinkevičiūtė. – Funkcionalaus ir minimalistinio dizaino NOVA Wood Multipurpose atspindi kompanijos filosofinį šūkį „Nieko nereikalingo“, tačiau kartu darbuotojai biure su šia sistema gali susikurti erdvę, kuri atitiktų ir darbo pobūdį, ir asmeninius poreikius.“


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • dėl

    2023-05-29, 8:36  

    O tai kas sukūrė tą stalo dizainą? Gal gerb. Narbutas?

Rekomenduojami video