Top Baneris

Namai Lenkijoje – „BTR Systems“ stogo danga su uolienų pabarstais

2023 gegužės 7 d.
Thunder Zab 6
„BTR Systems“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Stogo dangos su uolienų pabarstais – vieni pranašumai. Tokia danga ne tik suteikia estetišką įvaizdį stogui, bet ir yra labai patvari, puikiomis savybėmis pranoksta tradicines metalines stogo dangas. Stogo dangos su uolienų pabarstais itin atsparios UV spinduliams, puikiai slopina lietaus ir krušos garsus bei pasižymi dideliu patvarumu. Tokias dangas siūlo įmonė „BTR Systems“, o jų pavyzdį galima pamatyti Lenkijoje Marcin Migiel suprojektuotuose objektuose. 

Objektas 

„Domki Tatrzańska Panorama“ – 4 namų kompleksas, įsikūręs vaizdingame Ząb miestelyje. Kompleksas yra ant kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Tatrus ir Žyveco Beskidus. Namai suprojektuoti tradiciniu kalnų namų architektūros stiliumi su išskirtiniu stogu. Projekto tikslas – sukurti pastatą, kuris puikiai derėtų su aplinka. Šis stogas suteikia ne tik unikalų stilių, kuris atitinka regiono kontekstą, bet ir daugelį kitų teigiamų aspektų. Svarbus stogo dangos su uolienų pabarstais pranašumas yra natūrali pastato šilumos ir garso izoliacija. Įgyvendinant tokį sprendimą, žinoma, nebuvo pamiršta ir tinkama mineralinės vatos izoliacija. Namai pastatyti panaudojus tradicinę mūro statybą. Patalpos aukštos ir erdvios, balta spalva ir medienos apdaila atspindi modernų objekto charakterį, kartu ir vietines tradicijas. Langai, pro kuriuos atsiveria puikūs panoraminiai vaizdai, ne tik užtikrina natūralios šviesos patekimą į vidų, bet ir suteikia pastatui šiuolaikiškumo.

Pritaikyti sprendimai

  • Konstrukcija: mūras (silikatinės plytos + gelžbetoninės perdangos), 24 cm blokeliai „Termalica“, 15 cm vata, 8 cm lentos. 
  • Medžiagos: „BTR Systems“ stogo danga „Thunder“, onikso spalvos, su natūralių uolienų pabarstais, medinių rąstų danga. 

Aprašymas

  • Vietovė – Ząb 
  • Įgyvendinimo metai – 2022
  • Objekto plotas – 55 m2 
  • Investuotojas – privatus asmuo
  • Projektavo: Marcin Migiel „ARCHITEKTURA“ – architektūra, Ewelina Gąsienica-Ladzi „Ladzi Architektura“ – interjero dizainas.
Thunder Zab 5
Stogo danga „Thunder“. „BTR Systems“ nuotr.

PARTNERIO TURINYS

Screenshot 2023 06 26 at 11.04.07

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video