Top Baneris

Mūro optika: nuo klasikinių raudonų plytų iki Freestyle geometrinių formų

2021 rugsėjo 3 d.
baltas lapas caparol dazai fasadai
CAPAROL nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Namo fasadas paprastai derinamas ar netgi privalo derėti prie kvartalo, miesto ar net viso regiono architektūros. Dažnai dilema kyla, kai gyventojai nori apšiltinti mūrinį namą, tačiau jo fasadas yra saugomas ir reikalaujama išlaikyti esamą architektūrą. Idealus sprendimas tokiems atvejams – plonos mūro optikos plytelės Meldorfer. Jos sertifikuotos Caparol fasadų šiltinimo sistemoms, neapkrauna fasadų ir pasižymi didžiuliu atspalvių pasirinkimu.

„Dirbame su architektais, kurie projektuoja ištisus kvartalus namų su mūro optika. Dažnai užsakomi ir nauji atspalviai, juos sukuria mūsų gamyklos Vokietijoje technologai ir siunčia realios plytelės pavyzdį architektams. Kartais originalūs atspalviai yra netgi „užpatentuojami“, kad nebūtų naudojami kituose projektuose“, – sakė Caparol technologas Edvardas Labakojis.

Baltas Lapas web001 IMG 6298 HDR Edit

ParkoNamai FB016 IMG 4195

Privatiems namams dažniausiai renkamasi iš standartinių atspalvių, nes jų gamyba yra greitesnė, o dalis atspalvių yra palaikoma Lietuvos sandėliuose. Standartinių atspalvių yra trys kolekcijos URBAN CLASSIC, NEW DESIGN ir FREE STYLE.  Pastaraisiais metais Lietuvoje privatiems namams dažniausiai renkamasi  tamsias, ilgas plyteles Meldorfer URBAN CLASSIC Kopenhagen.

Meldorfer plyteles galima naudoti ir vidaus patalpose, jos yra ekologiškos, pagamintos iš natūralių žaliavų, todėl neskleidžia jokio kvapo ir neišskiria lakiųjų organinių junginių.

caparol fasadai

 „Įdomesnį interjerą sukuria Meldorfer FREE STYLE plytelės – išskirtinių spalvų, įvairių geometrinių formų. Žinoma, meistrui darbo čia daug daugiau, tačiau toks interjeras jau gali pretenduoti į modernaus meno kategoriją“, – sakė Caparol technologas Edvardas Labakojis. 

Daugiau informacijos www.meldorfer.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video