Nelengvi išbandymai paveldui

Pasiaukojamas paveldo specialistų darbas kultūros paveldo objektuose, reikšmingi jų atradimai ir patirtis įprastai pristatomi specializuotuose leidiniuose, monografijose, konferencijose. Žurnalo „SA.lt“ (Statyba. Architektūra) numerį skyrę paveldosaugai, su restauratorių darbu supažindiname ne tik žurnalo puslapiuose, bet ir pro objektyvą.

Grindų dangos: kai funkcionalumo nepakanka

Lengvai prižiūrima, ilgaamžė, estetiška – įprastai keliami tokie grindų dangos kriterijai. Ieškantiesiems netradicinių sprendimų dar rūpi ir sukuriamas netikėtumo efektas. Tad tradicines grindų dangas vis dažniau pakeičia pramonės įmonių atributu laikytos liejamosios ar industinio stiliaus elementu laikomos betono grindys.

Vonios kambarys: kokios tendencijos vyrauja?

Vonios kambario, kad ir nedidelio, įrengimas – vienas daugiausia lėšų, laiko ir kruopštumo reikalaujančių darbų būsto interjere. Todėl norisi jį įsirengti ne vieneriems metams taip, kad jis išliktų ne tik originalus, bet ir funkcionalus.

Kai stogas tampa gyvas

Prieš kelerius metus architektai dar dvejojo, ar stogų želdinimas ir poilsio zonų įrengimas ant jų Lietuvai galėtų būti aktualus, tačiau panašu, kad šiandien bent dalis nuomonę kardinaliai pakeitė.

©2018 Portalas SA.lt. Visos teisės saugomos.