Top Baneris

„Monday Office“: kodiniai žodžiai – subtili prabanga ir elegancija

2018 vasario 5 d.
Komfortas biure
„Monday Office“. Bendrovės „Urban Inventors“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Istorinio art deco stiliaus įkvėptas prabangus interjeras, saulėtos privačios studijos su vaizdu į Nerį ir viešnagę nedideliame viešbutyje primenantis svetingumas – tokiomis savybėmis svečius traukia pirmoji Lietuvoje aukštos klasės bendradarbystės ir aptarnaujamų biurų erdvė „Monday Office“.

„Bendradarbystės erdvių arba lanksčių darbo biurų idėja šiuo metu išgyvena auksinius laikus. Reaguodami į pasaulinių didmiesčių tendencijas, sukūrėme pirmąją Lietuvoje aukštos klasės boutique stiliaus erdvę, į kurią trauksime išskirtinę publiką“, – sako „Monday Office“ vadovė Julija Ramoškaitė.

Anot jos, nauja vieta orientuota į tokius verslo žmones, kuriems svarbi jų reputacija ir nepriekaištingas darbo aplinkos komfortas, todėl formuojant bendruomenę bus kreipiama daug dėmesio į asmenines erdvės rezidentų rekomendacijas.

„Monday Office“. Bendrovės „Urban Inventors“ nuotr.

Pasitiks su minkštais rankšluosčiais ir gurmaniškais užkandžiais

„Monday Office“ įsikūręs vieno pažangiausių verslo centrų šalyje – „Green Hall 2“ – pirmame aukšte. Patalpas sudaro privačios studijos, susitikimų kambariai ir atvira erdvė darbui, kurioje galima įsikurti nors ir vienai dienai.

Svečių komfortui paruošta poilsio zona. Mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą šalia darbo vietų įrengti dušai. Greta besidriekianti Neries pakrantė šiltuoju metų laiku suteiks papildomų erdvių darbui ar poilsiui po atviru dangumi.

Dar vienas erdvės akcentas – svečiams siūlomos paslaugos. „Monday Office“ personalas pasirengęs pasirūpinti ne tik įprastais biuro reikalais, bet taip pat gali surengti privačius gurmaniškus pietus susitikimų kambaryje, pasirūpinti rezervacijomis susiruošus į verslo kelionę ar atiduoti drabužius į valyklą.

„Monday Office“. Bendrovės „Urban Inventors“ nuotr.

Svarbiausia lankstumas

„Vis daugiau profesionalų dirba savarankiškai, taip pat nemažai verslų arba projektų yra valdomi kelių žmonių komandų. Įžvelgę šį poreikį, įkūrėme erdvę, skirtą tvariam, tačiau nedideliam verslui, solidiems laisvai samdomiems konsultantams ar atskiroms įmonių komandoms,“ – teigia J. Ramoškaitė.

Vadovė pabrėžia, kad „Monday Office“ patalpos pasižymi ypatingu lankstumu: visose privačiose darbo erdvėse pagal komandų poreikį gali būti įrengiama nuo 1 iki 12 darbo vietų.

„Mums pavyko sukurti erdvę, kurioje dera kūrybinis polėkis ir verslui reikalinga koncentracija. Didžiuojamės, kad visos darbo ir poilsio vietos aprūpintos natūralia dienos šviesa, nes tai yra viena svarbiausių geros savijautos sąlygų“, – sako J. Ramoškaitė.

Aptarnaujamų biurų erdvę „Monday Office“ įkūrė nekilnojamo turto inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, kuri priklauso koncernui SBA. Erdvės interjero autoriai – Povilas Daugis („HEIMA architects“) ir Edimtas Šimeliūnas. „Green Hall 2“ yra vienintelis verslo pastatas stikliniu fasadu, kuriam suteikta A energetinio efektyvumo klasė. Praėjusių metų gruodį Lietuvos nekilnojamo turto plėtros asociacijos (LNTPA) apdovanojimuose jis buvo apdovanotas „Ateities projekto“ kategorijoje.

„Monday Office“. Bendrovės „Urban Inventors“ nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video