Top Baneris

Moksleiviai kitąmet lankysis atnaujintoje Gamtos mokykloje

2016 rugsėjo 9 d.
Panevėžio savivaldybės nuotr.
Panevėžio savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Panevėžio miesto savivaldybė imasi atnaujinti Gamtos mokyklą – tam Švietimo ir mokslo ministerija skyrė visą žadėtą pinigų sumą – 303 tūkst. eurų. „Gautos lėšos – didelė paspirtis įgyvendinant projektą. Tačiau metų pabaigoje skirta didžiulė suma tampa tikru iššūkiu ir mums, ir statybininkams. Visi turėsime suktis ypač greitai ir koordinuotai, kad laiku atliktume darbus, investuotume gautas lėšas“, – sako savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Tad šiemet planuojama apšiltinti ir pakeisti stogo dangą, įrengti žaibosaugą, suremontuoti pamatus, apšiltinti ir modernizuoti fasadą, pakeisti langus ir duris, atnaujinti lauko lietaus, buitinių, elektros tinklus, įrengti šildymo ir vėdinimo sistemą, nutiesti vandentiekį. Taip pat bus nutiestas vidaus buitinių nuotekų tinklas, įrengtos elektros ir apšvietimo sistemos, įvesta gaisrinė ir apsaugos signalizacija, telekomunikacijos tinklas. Visus minėtus darbus ketinama baigti 2017 metais.

Iš viso bus panaudota beveik 385 tūkst. eurų. Iš jų maždaug 100 tūkst. eurų pažadėjo savivaldybė. Rangos darbus atliks bendrovės „Statkorpas“, A. Žilinskio ir Ko ir mažoji bendrija „Virmalda“.

Panevėžio savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video