Top Baneris

Modulinės pertvaros su akustinėmis medžiagomis iš perdirbtų žaliavų

2020 gruodžio 23 d.
06 DO ARCHITECTS VINTED ©Norbert Tukaj 0593
Norbert Tukaj nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Daug dėmesio įrengiant „Vinted biurą“ buvo skirta patalpų atskyrimui, neprarandant vizualinio ryšio su bendromis erdvėmis ir atsižvelgiant į akustinius patalpų reikalavimus.

„Projekte sumontavome per 2200 m2 dvigubo ir viengubo stiklo modulinių pertvarų. Viena dalis sumontuotų pertvarų dalija posėdžių kambarius ir darbo zonas, kita dalis pertvarų sumontuotos prie metalinių jas laikančių rėmų, taip atskiriant ir padalinant, suskaidant, didelę atvirąją (angl. open space) darbo erdvę į mažesnes dalis“, – komentuoja „LT PROJECT“ pardavimų vadovas Arvydas Kukys.

25 DO ARCHITECTS VINTED ©Norbert Tukaj 0303
24 DO ARCHITECTS VINTED ©Norbert Tukaj 0345

Darbo zonas dalijančios pertvaros yra perskirtos horizontaliai – viršuje stiklas, o apatinė dalis skirta funkcijai: ant apatinės dalies yra suklijuotas perdirbtas kamštis ir rašymo plėvelės, ant kurių galima smaigstyti adatėles, klijuoti priminimų lapelius ar rašyti rašikliais ir kreida.

„Taip pat projekte tiekėme ir visuose posėdžių kambariuose sumontavome kelias skirtingas rūšis akustinių medžiagų. Išlaikant bendrą interjero koncepciją panaudotos akustinės medžiagos iš perdirbtų žaliavų. Pavyko suderinti, kad jos visos turėtų vienijantį mozaikinį raštą“, – sako A. Kukys. Vienuose kambariuose buvo sumontuotas pilkų tonų perdirbtas porolonas, kituose – dviejų rudų dominuojančių tonų perdirbto kamščio dangos, trečiuose – perdirbtas veltinis ant rėmų su akustine vata viduje.

lt project

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video