Top Baneris

Modernizuojantiems daugiabučius – specialistų rekomendacijos

2015 gegužės 22 d.
Pasidalykite straipsniu

„Visas renovacijos problemas, kurių kyla praktiškai įgyvendinant senų daugiabučių atnaujinimo projektus, siekiame spręsti kuo skubiau ir geriau. Todėl labai vertiname sėkmingą bendradarbiavimą ir su mokslininkais, ir su Lietuvos statybininkų asociacija“, – Vilniaus Gedimino technikos universitete surengtoje statybos inžinierių apskritojo stalo diskusijoje, skirtoje pastatų šiltinimo sprendiniams, teigė aplinkos viceministrė Daiva Matonienė.

Vykusioje diskusijoje dr. Česlovas Ignatavičius supažindino su pastatų šiltinimo sprendiniais reglamentuose, projektuose ir praktikoje. Šią apžvalgą jis parengė su kolegomis Kęstučiu Kurliu ir Sauliumi Vytautu Skrodeniu. Specialistai pateikė konkrečias rekomendacijas, kaip šiltinti pamatus, rūsio sienas ir cokolius, išorines sienas, fasaduose esančius elementus, angų kontūrus ir plokščius bei šlaitinius stogus.

Visi norintieji išsamiai susipažinti su šiomis rekomendacijomis, ypač daugiabučių namų modernizavimo projektų įgyvendinimo administratoriai, birželio 8 d. 14 val. kviečiami į Aplinkos ministerijos didžiąją salę (506 k.), kur vyks pastatų šiltinimo problemoms skirtas seminaras. Būsto energijos taupymo agentūros (BETA)  ir Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos specialistai supažindins su dažniausiai pasitaikančiais pažeidimais, kurių nustato tikrinimų metu, o dr. Česlovas Ignatavičius patars, kaip reikia šiltinti pastatus, kad būtų pasiekta didžiausia nauda ir išvengta broko.

Pageidaujantieji dalyvauti šiame seminare kviečiami registruotis el. paštu info@betalt.lt

 

AM inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video