Top Baneris

Renovacija vyks vadovaujantis ir ekonominio naudingumo kriterijumi

2017 rugpjūčio 4 d.
SA archyvo nuotr.
SA archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministerija skelbia apie pirmąjį daugiabučio namo renovacijos rangos darbų su projektavimu pirkimą taikant ne mažiausios kainos, bet ekonominio naudingumo kriterijų. Tiesa, įsigyti renovacijos rangos darbus su projektavimu pagal ekonominio naudingumo kriterijų CPO LT administruojamoje elektroninėje sistemoje „Elektroninių pirkimų centras“ (EPC) buvo galima dar birželio pabaigoje, tačiau pirmasis pirkimas įvyko tik dabar. Kaip praneša Aplinkos ministerija, ši galimybė sudaryta atsižvelgus į daugiabučių namų bendrijų ir administratorių poreikius bei lūkesčius.

Užsakovas atnaujintam tiekėjų varžymuisi pasirinko kainą (80 balų), atlikimo terminą (5 balai), papildomą statinio garantijos terminą (10 balų) ir atestuotų statybos vadovų skaičių įmonėje (5 balai). Elektroninė sistema įvertino pateiktus tiekėjų pasiūlymus ir pirkimo laimėtoja paskelbė įmonę, pasiūliusią ne tik konkurencingą kainą, bet ir kitus užsakovui svarbius kriterijus – maksimaliai trumpą, penkių mėnesių darbų atlikimo terminą, papildomą penkerių metų garantiją rangos darbams, taip pat turinčią keturis atestuotus statybos vadovus.

Anot Statybos ir teritorijų planavimo departamento direktoriaus Marius Narmonto, galimybė pirkti daugiabučių namų renovacijos rangos darbus pagal ekonominio naudingumo kriterijų – dar vienas svarbus žingsnis gerinant modernizavimo darbų kokybę.

Nuo EPC administravimo pradžios (2017 m. vasario mėn.) įvyko 43 objektų rangos darbų su projektavimu pirkimai. Bendra sudarytų sutarčių vertė – 10,442 mln. eurų, o gyventojai sutaupė 2,611 mln. eurų, arba beveik penktadalį renovacijai planuotų lėšų.

Elektroninių pirkimų centrą galite pasiekti čia.

AM inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video