Top Baneris

Moderniai virtuvei

2020 kovo 27 d.
kitchen mixer aquno select M81 key
Virtuvės maišytuvas „Aquno Select M81“.
Pasidalykite straipsniu

Siekdama plautuvės zoną paversti daugiafunkciu virtuvės centru, „Hansgrohe“ kartu su garsia dizaino studija „Phoenix Design“ kuria unikalius plautuvių ir maišytuvų komplektus, kurie papildo vienas kitą ir darniai sujungia aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą, o savo minimalistinėmis formomis puikiai tinka šiuolaikinėms virtuvėms.

Šiais metais virtuvės maišytuvų kolekcija pasipildė dviem naujovėmis – „Talis M54“ ir „Aquno Select M81“, 2019 m. pristatytomis ISH parodoje Frankfurte, Vokietijoje. Pageidaujantiems dar daugiau vientisumo ir elegancijos virtuvėje „Hansgrohe“ savo asortimentą papildė naujomis plieninėmis ir akmens masės plautuvėmis bei plautuvių ir maišytuvų kolekcijomis.

„TALIS M54“ – įspūdingas minimalizmas

Naujasis maišytuvas „Talis M54“ išsiskiria minimalistine išvaizda. Jis siūlomas ne tik chromuotas ir nerūdijančiojo plieno spalvos, bet ir matinės juodos, pabrėžiančios jo dailias linijas. U ar L formos, sumontuotas atviroje virtuvėje ar integruotoje virtuvėlėje – „Talis M54“ užtikrintai paverčia kriauklę virtuvės centru. Maišytuvas buvo kuriamas negalvojant apie konkretaus stiliaus virtuvę, todėl trys ikoniškos formos ir įvairūs apdailos variantai leidžia jam darniai įsilieti į kiekvieną aplinką.

kitchen mixer M54 key

„Talis M54“ užtikrintai paverčia kriauklę virtuvės centru.

Ergonomiška rankena suteikia galimybę lengvai valdyti leidžiamo vandens parametrus. 7 l/min greičiu tekanti laminarinė srovė leidžia greitai užpildyti didelius indus. Ir atvirkščiai, itin ekonomiška purškimo funkcija sumažina tekančio vandens kiekį iki 3,5 l/min. Intuityvaus srovės perjungimo mygtukas palengvina kiekvieną žingsnį – nesvarbu, plaunate rankas ar daržoves. Ištraukiamoji maišytuvo purškimo galvutė leidžia lengvai išvalyti visą kriauklės plotą ir pasiekia net toliau esančius daiktus, pavyzdžiui, augalų vazonus. 

„AQUNO SELECT M81“ – daržovių ir vaisių dušas

Naujasis virtuvės maišytuvas „Aquno Select M81“ – tai nauja integruota sistema, kurios pavadinimas „Aquno“ jungia du žodžius „aqua“ ir „unit“ – „vanduo“ ir „elementas“, nes suteikia galimybę patirti visiškai naują vartotojo ir vandens sąveiką virtuvėje. Futuristinis, ekstravagantiškas „Aquno Select M81“ dizainas bei paprastos formos traukia žvilgsnius ir įsilieja į bet kokio stiliaus virtuvę. Galima rinktis iš dviejų variantų – L formos snapelio, išryškinančio griežtas maišytuvo linijas, arba aukšto lenkto, pabrėžiančio apvalių ir stačiakampių formų sinergiją.

Pirmą kartą laminarinės srovės ir dušo režimus ištraukiamajame purkštuve papildo trečiasis – ypač švelnus, plokščias purškimo režimas „SatinFlow“ – dėl daugybės atskirų purkštukų sukuriama minkšta ir tanki srovės tėkmė. Maišytuvo pagrinde sumontuota sistema veikia kaip daržovių ir vaisių dušas. Naujoviškas purkštukų išdėstymas ir jų skaičius užtikrina pastebimai lygesnį lašelių pasiskirstymą. Tai reiškia, kad produktai nuplaunami kruopščiau ir švelniau, o per minutę išteka tik 4 l vandens.

„Aquno Select M81“ traukia ne tik kruopščiai apgalvota konstrukcija, bet ir lengvai valomais paviršiais. Rankenos svirtelė yra maišytuvo dešinėje, o srovės perjungimo mygtukas „Select“ – kairėje. Tai užtikrina patogų visų „Aquno Select M81“ funkcijų valdymą.

kitchen mixer aquno select m81 part ambiance with

„Aquno Select M81“ plokščias purškimo režimas „SatinFlow“ produktus nuplauna kruopščiau ir švelniau, išnaudodamas mažiau vandens.

Plautuvių ir maišytuvų kolekcijos

Gamintojas „Hansgrohe“ siūlo ne tik ergonomiškus, patogius virtuvinius maišytuvus, bet ir jiems idealiai tinkančias aukščiausios kokybės plautuves. Minimalistiniu dizainu išsiskiriančios „Hansgrohe“ plautuvės gaminamos iš dviejų aukštos kokybės medžiagų: nerūdijančiojo plieno ir granito. Granitinės plautuvės siūlomos trijų spalvų: grafito juodos, akmens pilkos ir betono pilkos. Komplektuojami maišytuvai yra chromuoti arba nerūdijančiojo plieno spalvos.

hansgrohe logo

www.hansgrohe.lt

RĖMĖJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video