Top Baneris

„Mitnija“ tampa „Darnu Group“ dalimi

2021 spalio 6 d.
paupys darnu group
Paupys (Darnu Group nuotr.)
Pasidalykite straipsniu

Vienas didžiausių Lietuvoje verslo koncernų „MG grupė“ pertvarko statybos verslo valdymą ir bendrovės „Mitnija“ kontrolę perkelia į „Darnu group“.

Šiuo metu 100 proc. „Mitnijos“ akcijų valdo kita grupės bendrovė „MG investment“, teigiama „MG grupės“ pranešime.

„Darnu Group“ ir „Mitnija“ dirba iš esmės toje pačioje statybų ir nekilnojamojo turto plėtros srityje, todėl atliktas žingsnis vieningos struktūros ir didesnio efektyvumo link. „Mitnija“ ir toliau teiks profesionalias paslaugas visai rinkai ir sieks išlikti rinkos lydere“, – pranešime sakė „MG grupės“ prezidentas Darius Mockus.

„Mitnija“ yra viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, 2020 metais gavusi beveik 119 mln. eurų pajamų. Bendrovė Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje ir Latvijoje stato komercinės, gyvenamosios, pramoninės paskirties ir infrastruktūros projektus. 

„Darnu Group“ vadovaujanti Sigita Survilaitė–Mekionienė nuo spalio 4 dienos tapo ir „Mitnijos“ generaline direktore.

Pokyčius „MG grupės“ struktūroje ketinama užbaigti iki metų pabaigos.

„MG grupė“ taip par valdo didžiausią mažmeninės prekybos drabužiais bendrovę Baltijos šalyse „Apranga“, alkoholio gamyklas „Stumbras“, „Alita“, „Gubernija“ ir „Anykščių vynas“, LNK žiniasklaidos grupę.

Pernai „MG grupė“, tuomet dar besivadinusi „MG Baltic“, gavo gavo 693 mln. eurų konsoliduotų pajamų – 7,6 proc. daugiau nei užpernai. Grynąjį pelną grupė per metus padidino 14,6 proc. iki 30,4 mln. eurų, nurodoma Registrų centrui pateiktoje ataskaitoje.

 

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video