Top Baneris

„Mitnija“ pradeda dar vieno „Moxy“ viešbučio statybas Jungtinėje Karalystėje

2021 kovo 30 d.
mitnija moxy 2
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Mitnija“, viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, laimėjo projektavimo ir statybos (angl. Design & Build) užsakymą ir pradeda statyti „Moxy“ viešbutį Plimuto mieste, Pietvakarių Anglijoje. Tai antras „Moxy“ viešbutis, kurį „Mitnija“ statys Jungtinėje Karalystėje projektą plėtojančiai tarptautinei nekilnojamojo turto investicijų bendrovei „Vastint Hospitality“. Pirmąjį „Mitnija“ ką tik baigė Milton Keinse, Anglijoje.

Šešių aukštų, 5700 kv. m „Moxy“ iškils Plimuto miesto centre. Jame bus įrengti 200 kambarių, bendrosios erdvės ir požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Statybos darbus „Mitnija“ pradės nedelsiant ir baigs 2022 m. birželį.

„Mitnijos“ generalinis direktorius Julius Gendvilis teigia, kad kompanijos veikla Jungtinėje Karalystėje yra sėkminga ir įgauna pagreitį.

„Didžiuojamės mūsų ilgalaike partneryste su „Vastint Hospitality“ ir dėkojame už pasitikėjimą. Pirmą mums patikėtą „Moxy“ projektą Jungtinėje Karalystėje statėme įtemptomis COVID-19 pandemijos sąlygomis, tačiau pavyko sėkmingai suvaldyti susijusias rizikas ir projektą baigti sutartu laiku. Neabejoju, kad mūsų profesionalios komandos Jungtinėje Karalystėje dėka ir antrą „Vastint Hospitality“ užsakymą įgyvendinsime sklandžiai ir laiku“, – teigia Julius Gendvilis.

Mantas Enčeris, „Mitnija UK“ vadovas sako, kad ir „Moxy“ viešbučio Plimuto mieste statyba nebus lengvas pasivaikščiojimas.

mitnija moxy
„Mitnija“ ką tik baigė statyti „Moxy“ viešbutį Milton Keinse, Anglijoje.

„Nemenkas iššūkis – projekto lokacija. Plimutas yra uostas, todėl mūsų statomas projektas yra tik vos aukščiau jūros lygio. Tai reiškia, kad pamatams įrengti reikės daugiau nei įprasta pastangų, technikos, kartu su projektuotojais galvojame ir apie specialias pamatų technologijas. Be to, papildomų iššūkių kels ir besitęsianti pandemija, ir pokyčiai po „Brexit“. Visgi esu tikras, kad su iššūkiais susidorosime sėkmingai“, – teigia Mantas Enčeris.

Plimuto „Moxy“ viešbučio apdailai bus naudojamas kalkakmenis iš vietos karjero. Tai vietos savivaldybės reikalavimas atspindėti istorinę miesto architektūrą. Statydama projektą „Mitnija UK“ samdys ir vadovaus 40-čiai subrangovų ir tiekėjų, ypatingą dėmesį skirs logistikai ir darbų organizavimui statybos aikštelėje. Projektas yra centrinėje judrioje miesto dalyje, todėl laikinai teks uždaryti eismą, pėsčiųjų takus, organizuoti laikinąsias transporto schemas.

„Moxy“ priklauso tarptautiniam „Marriott“ viešbučių tinklui, jo koncepcija pritaikyta tūkstantmečio kartos keliautojų poreikiams ir skoniui. Jis debiutavo 2014 m. Milane, Italijoje. „Moxy“ siūlo tai, kas svarbu šiuolaikiniam jaunimui, ieškančiam naujų keliavimo potyrių. Tai jaunatviška viešbučio energija, gyvybingos bendros erdvės, madingas minimalistinis stilius, modernios technologijos, jaukūs, patogūs kambariai ir saikingas dėmesys svečiui. Šiuo metu pasaulyje veikia 74 „Moxy“ viešbučiai, daugiausia JAV ir Vakarų Europoje, dar 132 plėtojami.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video