Mediniai langai

SA.lt Medine ziema mediniai langai Megrame

MIRA

Moderniai architektūrai pritaikytas A++ klasės medinis aliuminiu kaustytas langas

MIRA
Produkto aprašymas
Paskirtis

Aliuminiu kaustytas medinis langas MIRA yra pritaikytas modernios architektūros A++ klasės pastatams, išsiskiria unikaliu dizainu ir aukščiausiu iki šiol pasiektu šilumos perdavimo koeficientu, todėl yra itin šiltas ir sandarus.

Savybės

MIRA harmoningai derinami modernaus dizaino ir saugumo sprendimai. Siauras ir žemesnis lango rėmas, dideli stiklo plotai ir visiškai paslėpta varstoma lango dalis užtikrina maksimalų šviesos patekimą į patalpą. Dėl unikalaus gaminio dizaino, visas lango profilis vizualiai atrodo plokščias, todėl iš išorės neįmanoma atskirti varstomos ir vitrininės lango dalies, o tai yra svarbus saugumo aspektas. Medinis lango rėmas iš išorinės pusės yra kaustomas aliuminiu, kuris gali būti dažomas pasirinkta spalva.

Medinis langas gaminamas su 52 mm, 2-jų kamerų stiklo paketu ir dviem selektyviniais stiklais. Taip pat rekomenduojamas itin šiltas MIRA langas su 68 mm 3-jų kamerų stiklo paketu.  

Ypatybės

Šilumos perdavimo koeficientas – 0,76 W/(m2K).

Garso izoliacijos rodiklis Rw su standartiniu stiklo paketu – 35 dB;

Galimybė pasiekti iki 47 dB garso izoliacijos rodiklį su maksimaliu leistinu stiklo paketu.

Šilumos perdavimo ir kitos charakteristikos ištirtos ir patvirtintos KTU ASI Statybinės fizikos laboratorijoje.

Dydžiai
MIRA mediniai langai gali būti gaminami nestandartinių formų ir itin didelių matmenų pagal individualų pastato projektą.