Top Baneris

2014 kovo 3 d.
Pasidalykite straipsniu

Nuo 2014 m. įsigaliojo naujos redakcijos Teritorijų planavimo įstatymas. Teisės aktas sumažino biurokratinius trukdžius statyti namus ir vystyti teritorijas. Tačiau didelė atsakomybė teko savivaldybėms. Aplinkos ministerija, suprasdama, kad kuriant naujus darbo procesus atsiranda trukdžių, skelbia atvirų durų savaitę.

Visų šalies savivaldybių teritorijų planavimo srities specialistai kviečiami registruotis ir su konkrečiais planavimo pavyzdžiais ir dokumentais atvykti konsultuotis į Aplinkos ministeriją. Tokia pat galimybė suteikiama ir gyventojams.

„Suprantame, kad dideli pasikeitimai sukelia daug klausimų, bet tai yra normalu. Esame pasiruošę savivaldybėms ir gyventojams suteikti visą įmanomą pagalbą. Tik prašome kreiptis su konkrečiais pavyzdžiais ir mažų mažiausiai būti susipažinus su naujuoju Teritorijų planavimo įstatymu“, – sako aplinkos viceministrė Daiva Matonienė.

Susidomėjusieji turėtų registruotis elektroniniu paštu l.masliukiene@am.lt arba telefonu +370 706 63618. Atvirų durų dienos vyks kovo 3–7 dienomis.

„Savivaldybių specialistus nuolat konsultuojame, kaip galime – taip padedame, bet telefonu ar elektroniniu paštu visko neišspręsi. Kartais reikia žiūrėti į planus, dokumentus ir ieškoti sprendimo. Atviros dienos bus puiki proga ir akis į akį susitikti su savivaldybių specialistais, architektais. Norime artimo, nuolatinio bendravimo ir bendradarbiavimo, kad toliau galėtume tobulinti procesą“, – teigia Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamento direktorius Marius Narmontas.

Aplinkos ministerijoje taip pat tebeveikia ir nuo metų pradžios įsteigtas Teritorijų planavimo informacinis numeris +370 646 67920. Šiuo numeriu galima skambinti darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 18.00 val. Klausimus taip pat galima siųsti elektroniniu paštu info@am.lt.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video