Top Baneris

Minėdami profesinę šventę sostinės architektai šoko ir deklamavo

2016 liepos 2 d.
Pasidalykite straipsniu

Penktadienio vakarą sostinės senamiesčio Pranciškonų kiemelį užtvindė beveik 600 architektų, jų vaikų ir draugų, susirinkusių švęsti Tarptautinę architektų dieną. Čia skambėjo pačių architektų atliekama muzika ir eilės.

Lietuvos architektų sąjungos Vilniaus skyriaus atstovas Darius Linartas atkreipė dėmesį, kad kiekvienai profesijai svarbu turėti specialybės pagerbimo dieną.

„Galima pasidžiaugti, kad Tarptautinės architektų dienos minėjimo tradicija nenutrūksta ir su kiekvienais metais gražėja. Ypatinga net ir šios šventės data – lygiai tarp Joninių ir valstybingumo šventės“, – sakė D. Linartas.

Jau ketvirtus metus Vilniuje minėdami profesinę šventę esami ir būsimi architektai šia proga demonstruoja  vieni kitiems įvairius savo talentais.

Šiemet renginio leitmotyvu tapo įvairiausi architektų hobiai, kurie vakaro metu buvo pristatyti nuotraukų parodoje-konkurse „Mano miestas, mano hobis, mano gyvenimas“. Joje atsiskleidė ne tik šios profesijos atstovų talentas fotografuoti, bet buvo užfiksuoti ir kiti pomėgiai – keramika, augalininkystė ir kt. Konkurso nugalėtoju tapo architektas Marius Bliujus.

Renginio organizatoriai – „Ergolain“, partneriai – „Exterus“.

Vytauto Dranginio nuotraukos


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video