Top Baneris

MERKO dalyvaus vėjo elektrinių parko statyboje Kelmės rajone

2023 balandžio 4 d.
MERKO statomas vejo jegainiu parkas 2
„E energija“ grupės archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

UAB Merko statyba pasirašė sutartį su „E energija“ grupės įmone UAB „Vėjas LT“ dėl vėjo elektrinių parko Kelmės rajone statybos. Pasirašytos sutarties vertė – 30 mln. eurų, atskleidžiama pranešime spaudai.

Šiuo etapu Kelmės rajone statomame parke iki 2025 metų bus sumontuota šešiolika vėjo jėgainių, kurių bendra galia sieks 105,4MW. UAB Merko statyba įrengs vėjo elektrinių parko kelius, elektros kabelius bei infrastruktūrą, taip pat išlies šešiolika pamatų vėjo jėgainėms. Statybos darbai bus pradėti artimiausiu metu, o juos baigti numatyta 2025 metų antrą ketvirtį.

 „Džiaugiamės, kad pasirašydami šią naują sutartį prisidedame prie Lietuvos aprūpinimo iš vėjo pagaminama elektros energija. Tokie „žaliosios energijos“ projektai svarbūs ne tik mūsų šalies ekonomikai, bet dar labiau – aplinkai. Taip pat malonu dirbti su patikrintais partneriais – „E energija“, su kuriais bendradarbiavimas tęsiasi trejus metus“, – sakė Saulius Putrimas, MERKO Lietuvoje vadovas. 

Tai trečioji bendrovės pasirašyta sutartis su „E energija“: 2020–2022 metais UAB Merko statyba dalyvavo „E energija“ 69 MW Telšių vėjo elektrinių parko statyboje, kuris šiuo metu yra daugiausia elektros pagaminantis vėjo parkas Baltijos šalyse, o pernai įrengė pamatus 9 MW vėjo elektrinių projektui Kelmės rajone.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video