Top Baneris

„Memel Wood“ baldų gamintojams visi sprendimai įgyvendinami

2020 vasario 28 d.
Image00001 14
Pasidalykite straipsniu

UAB „Statega“ baldų gamybos padalinį „Memel Wood“ – Klaipėdoje nestandartinius baldus gaminančią kompaniją – vilos Giruliuose projektas patraukė savo išskirtiniais architektūriniais sprendimais. Profesionaliai įmonės komandai užsakovų idėja buvo labai įdomi, išskirtinė.

Pildomi klientų pageidavimai

Kiti uostamiestyje dirbantys baldų gamintojai imtis užsakymo, kuriam tokių matavimo įrankių kaip liniuotė ir paprastas lazeris nepakanka, nesiryžo. O štai įmonė „Statega“ dirbo nuosekliai iki pabaigos: iš pradžių atliko namo trimatį skenavimą, gautus failus apdorojo 3D erdvėje, joje suprojektavo baldus, kuriuos pagamino kompanijos „Memel Wood“ gamykloje.

„Mūsų įmonė turi puikiai savo darbą išmanančių dizainerių ir konstruktorių komandą. Savo rankomis čia ir dabar galime iš medžio pagaminti viską, ko tik nori klientas. Gamyklos staklynų bazė labai didelė ir įvairi, atitinka šiandienos laiką, gamyba labai šiuolaikiška. Taip projektus valdome daug paprasčiau ir gerokai operatyviau, o užsakovui labai patogu“, – teigė „Memel Wood“ vadovas Vladislavas Ošovskij.

Gamykla „Memel Wood“ įkurta 1995 metais. UAB „Statega“ ją įsigijo 2011-aisiais, iš esmės modernizavo. Šiuo metu joje dirba 35 žmonės. Gamykla garsėja savo pajėgumais, inovatyvumu, ilgalaike patirtimi, gaminamų baldų ir interjero detalių kokybe, individualumu ir nepakartojamu stiliumi. Įmonės klientai gali drąsiai kurti idėjas ir nesijaudinti, kad jos liks neįgyvendintos. Šiai kompanijai neįgyvendinamų tikslų nėra.

Image00005 1

Girulių viloje specialia įranga buvo pastatyta turbūt vienintelė Lietuvoje 4,65 m aukščio spinta. Jos viršutinį aukštą paprasta pasiekti specialiomis kopėčiomis. Puikiai pavyko, nes baldas ir namo erdvė – tarsi vientisas ir natūraliai harmoningas organizmas. Kiti baldai taip pat atitinka aukštus medžiagos kokybės, spalvos, faktūrų reikalavimus.

Naujajame salone – idėjų gausa

Neseniai atidarytame naujame baldų salone Klaipėdoje, Liepų g. 20, galima pamatyti nuostabą keliančių sprendimų, platų furnitūrų spektrą. Salonas padalytas į dvi dalis – modernųjį ir klasikinį. Jame pabandyta parodyti visas įmonės galimybes. Technologijos leidžia pagaminti net 2,80 m aukščio duris, aukštus virtuvės baldus, unikalius, žemyn ir aukštyn specialiais mechanizmais reguliuojamus, laisvai pastatomus baldus. Ne veltui čia užsukę klientai klausia: nejaugi Lietuvoje gaminami tokie baldai?

Įmonėje „Statega“ suburta stipri stalių, medžio drožėjų, dažymo ir baldų auksinimo specialistų komanda. „Mūsų komanda visada kūrybiškai alkana. Man, kaip vadovui, didelė garbė dirbti su žmonėmis, kuriems techniškai sudėtinguose projektuose nėra žodžio „ne“, o yra „galime tai padaryti“. Jie mane stumia į priekį, ne aš juos“, – pasidžiaugė V. Ošovskij.

Viena įdomiausių „Memel Wood“ veiklos krypčių – dalyvavimas kuriant naujus, taip pat išsaugant ir atkuriant istorinius bei tautinius-kultūrinius įrenginius.

Kai atsitiko bėda su Paryžiaus Dievo Motinos katedra, įmonės profesionalai buvo tikri, kad būtų ją atstatę ir restauravę medines interjero detales, jei tik būtų galėję dalyvauti projekte. Pajėgumai leidžia ir meistriškumo nestinga. Ne kartą teko atnaujinti kultūros vertybes ir paveldo objektus, ne vienas bažnyčios baldas, altoriai ar ikonų apvadai jų rankomis tikru auksu su karatais padengti.

REMEJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video