Top Baneris

MEGRAME langai – kuriantiems išskirtinį namų stilių

2017 kovo 30 d.
Bendrovės MEGRAME nuotr.
Bendrovės MEGRAME nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Išsirinkti langus ir duris namui – atsakinga ir nelengva užduotis. Tam turite skirti laiko ir konsultuotis su specialistais. Reikia įvertinti ne tik būsimą langų stilių ir spalvas, bet ir technines charakteristikas – būtina pasidomėti, koks lango profilis, kokie varstymo mechanizmai ir koks stiklas bus jūsų naujuose languose.

Šiltesni langai – mažesni šilumos nuostoliai

Renkantis langus ir duris energiškai efektyviam namui didžiausią dėmesį reikėtų skirti U vertei. Kuo mažesnė U vertė, tuo didesnė šilumos dalis sulaikoma, tuo šiltesni yra langai ir durys.

Bendrovė MEGRAME jau 25 metus kuria naujus ir gerina jau išvystytus produktus, o svarbiausi pastarojo meto patobulinimai buvo skirti būtent šilumos izoliacijos rodiklio U vertei mažinti. Vadinamojo pasyviojo namo langų U vertė turėtų būti ne didesnė kaip 0,8 W/m²K. MEGRAME savo klientams jau kurį laiką siūlo naujos kartos langus, kurių U vertė yra dar mažesnė, negu to reikalauja pasyviojo namo kriterijai – t. y. atitinka aukščiausius šilumos laidumo reikalavimus ir yra žymimi koeficiento U verte 0,77 W/m²K. Tokie langai ir durys ne tik sulaiko šilumą namuose, bet ir padeda užtikrinti reikiamus patalpų vėdinimo standartus, garso izoliaciją, atlieka įsilaužimų prevencijos funkciją.

„Pasirinkus netinkamus langus ar duris gresia didesnės šilumos išlaidos. Dėl nesandarių langų ir durų būstas gali patirti iki 50 proc. sunaudojamos šilumos nuostolių. Tam tikrais atvejais šilumos nuostoliai gali siekti net 70 proc. Taip pat renkantis kokybiškus, energiškai efektyvius langus ir duris svarbu atsižvelgti į jų profilio kokybę ir lango bei durų gamybos technologiją“, – teigė bendrovės MEGRAME generalinis direktorius Šarūnas Magelinskas.

Bendrovės MEGRAME nuotr.

Dėmesys – kokybei

Šiuolaikiniai langai turi būti gaminami iš aukščiausios kokybės tvirtų, ilgaamžių profilių, kurie yra ne siauresni nei 83 mm – ši taisyklė galioja ir plastikiniams, ir mediniams langams. Plastikiniai 6 kamerų langai užtikrina gaminio stabilumą ir ilgaamžiškumą – tokio profilio neveikia saulės kaitra ar atvėsęs oras, jis nesideformuoja, langas neišsikraipo. Medinių langų platus klijuotos medienos profilis leidžia langą gaminti su plačiu, net iki 52 mm storio stiklo paketu – klijuotos medienos gaminys visada išliks stabilus, tvirtas ir ilgaamžis.

Svarbus elementas – papildoma sandarinimo tarpinė, esanti po stiklo paketu. Ji varčioje sumažina oro judėjimą aplink stiklo paketą, pagerina šilumos perdavimo koeficiento reikšmę. Taip pat langas pasižymės papildomu funkcionalumu, jeigu turės keletą atidarymo fazių, leidžiančių į patalpas patekti šviežiam orui nepatiriant šilumos nuostolių.

Į plastikinius ir medinius langus turi būti montuojami aukščiausios kokybės varstymo mechanizmai. MEGRAME naudoja vokiškus pasaulyje pripažintus varstymo mechanizmus, pagamintus iš plieno, padengto specialiu cinko ir aliuminio mišiniu – jie ypač saugūs, patogūs varstyti, patvarūs ir nerūdijantys. Įsigijus prastus langus su nekokybiškais plastikiniais varstymo mechanizmais, labai greitai pasijus lango varstymo problemos, ypač jeigu renkatės didesnių matmenų langus.

Langams stiklinti turi būti naudojami tik trijų stiklų selektyviniai stiklo paketai. Selektyvinis stiklas – tai stiklas, dengtas specialia danga, kuri sulaiko ir neišleidžia šilumos iš patalpos ir tokiu būdu labai pagerina termoizoliacines stiklo paketo charakteristikas. Selektyviniame stikle speciali plėvelė yra stiklo paketo vidinėje pusėje. Selektyvinis stiklas gaminamas dengiant stiklą metalo oksidų plėvele, kuri atspindi nuo 40 iki 70 proc. šilumos. Tokiu būdu kambario šiluma grįžta atgal į kambarį.

MEGRAME plastikiniai langai gaminami be švino, su natūraliu kalciu, todėl tausoja ne tik aplinką, bet ir žmonių sveikatą. Siekiantiesiems ypatingo natūralumo ir prabangos MEGRAME siūlo aukščiausios klasės medinius langus iš tvirtos, ekologiškos medienos.

Bendrovės MEGRAME nuotr.

Mažiau rėmo – daugiau šviesos

Šiandien namus kuriantys žmonės nestokoja fantazijos ir drąsiai įgyvendina modernias namų vizijas. Vis labiau populiarėja dideli minimalistinio dizaino langai. Šiuolaikinės technologijos leidžia išpildyti įvairiausius klientų norus. Plastikiniai langai gali atrodyti kaip mediniai, turėti skirtingas spalvas iš vidaus ar išorės – ši plastiko ypatybė ypač vilioja interjero dizainerius.

Kalbant apie formas, vis dažniau langai tampa pagrindiniu namų akcentu, praplečiančiu erdves. Langas savo forma ir dydžiu dažnai atstoja visą sieną, todėl jo konstrukcija turi būti itin patvari, gerai izoliuojanti šilumą, saugi ir ilgaamžė. Naujausias MEGRAME gaminys, kuris rinkai bus pristatytas jau šiais metais – MEGRAME „Gealan – KUBUS®“ langai – didžiausia technologinė naujovė langų rinkoje. Šie technologine sensacija vadinami langai suteiks galimybę turėti daugiau stiklo ir šviesos – mažiau rėmų. Išskirtinės technologijos langai bus aiškių formų ir nepriekaištingo dizaino. Jie taip pat pasižymės ypatinga šilumos izoliacija.

megrame_logoMEGRAME – didžiausia plastikinių, medinių, aliuminio langų gamybos bendrovė Baltijos šalyse, sėkmingai veikianti jau 25-erius metus. Pagrindinė MEGRAME prekės ženklo idėja – aukščiausios kokybės, ilgaamžiai, energiją taupantys produktai ir sprendimai, įkvepiantys namus naujam gyvenimui. Nuolat tobulindama gamybos technologijas ir diegdama pažangiausias langų bei durų gamybos naujoves bendrovė pelnytai užsitarnavo patikimo gamintojo ir Lietuvos rinkos lyderio vardą.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video