Top Baneris

„Megos“ rekonstrukcijai ir plėtrai – papildoma 20 mln. eurų paskola

2021 rugsėjo 20 d.
panevezio statybos trestas mega
PST nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos „Swedbank“ suteikė papildomą 20 mln. eurų finansavimą komercinio nekilnojamojo turto investicijų, plėtros ir valdymo bendrovės „Baltic Shopping Centers“ valdomo Kauno prekybos centro „Mega“ plėtrai.

Bankas pratęsė dar 2014 metais „Baltic Shopping Centers“ suteiktą 49,2 mln. eurų paskolą „Megos“ rekonstrukcijai ir plėtrai, taip pat „Baltic Shopping Centers“ papildomai suteikė 20 mln. eurų apyvartinių lėšų, kurias planuojama panaudoti prekybos centro infrastruktūros plėtrai, rekonstrukcijai ir naujų objektų statybai, teigiama bendrovės pranešime.

„Papildomos apyvartinės lėšos skirtos įgyvendinti intensyviai ir planingai komercinio nekilnojamojo turto objektų plėtrai šalia prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“, planuojamai paties prekybos ir laisvalaikio centro dalinei rekonstrukcijai, infrastruktūrai gerinti ir kitiems gretimiems objektams vystyti“, – pranešime sakė „Baltic Shopping Centers“ vadovas Artūras Pitkauskas. 

Anksčiau skelbta, kad „Baltic Shopping Centers“ susitarė su Prancūzijos sporto prekių prekybos įmone „Decathlon“ dėl pirmosios Kaune 3,6 tūkst. kvadratinių metrų parduotuvės statybos ir nuomos šalia „Megos“ Islandijos plente esančiame sklype. Į „Decathlon“ projektą „Megos“ savininkė planuoja investuoti daugiau nei 5 mln. eurų. Tai bus pirmoji šio tinklo parduotuvė Kaune, kuri duris turėtų atverti 2022 metų pabaigoje. 

„Su „Baltic Shopping Centers“ dirbame jau septynerius metus. (….) Šis naujausias sandoris prisidės ne tik prie jau esamo objekto rekonstrukcijos, bet ir prie naujų įmonės „Baltic Shopping Centers“ vykdomų projektų“, – pranešime teigė „Swedbank“ Lietuvoje Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas. 

„Baltic Shopping Centers“ taip pat priklauso Vilniaus prekybos centras „Banginis“, greitojo maisto restoranų tinklo „McDonald‘s“ restorano ir Vokietijos mažų kainų parduotuvių tinklo parduotuvės „Lidl“ pastatai šalia „Megos“. Taip pat „Baltic Shopping Centers“ valdo ir plėtoja ir kitus komercinio nekilnojamojo turto objektus įvairiuose Lietuvos miestuose. 

Bendras bendrovės „Baltic Shopping Centers“ pastatų plotas sudaro beveik 153 tūkst. kvadratinių metrų, nuomai skirtas plotas – 113 tūkst. kvadratinių metrų. Šių objektų vertė siekia 194 mln. eurų.

Registrų centro duomenimis, „Baltic Shopping Centers“ vienintelė akcininkė yra bendrovė „Litvalda“, kurios kontrolinį akcijų paketą valdo Augustinas Rakauskas.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video