Top Baneris

„Medžio stiliaus“ ąžuolo gaminiai – gamtos ir meistrystės derinys

2018 gegužės 3 d.
„Medžio stiliaus“
Interjeras: „Dizaino virtuvė“, Gabija Pažarskytė.
Pasidalykite straipsniu

Ar žinote, kad nuo gilės iki bendrovės „Medžio stiliaus“ gaminamų ąžuolinių gaminių – durų, grindų ar laiptų – praeina net 140 metų? Kompanijos, kurios veikla grindžiama pagarba ąžuolui ir jo istorijai, meistrai nuo pat jos įkūrimo 1999-aisiais ištikimi savo aistrai – ąžuolui ir gaminiams iš šio miškų galiūno.

Ąžuolinės durys, laiptai, grindys į Jūsų namus neša medžio šilumą, stilių, eleganciją ir neišsenkantį kūrybiškumą.

Pagarba medžiui, anot „Medžio stiliaus“ specialistų, prasideda nuo žaliavos atrankos, atsakingo pirkimo ir tęsiasi per visą gamybos procesą. Tą užtikrina surinkta profesionali komanda, kurios didžioji dalis nesikeičia jau beveik 20 metų, vykdomas tikslus technologinis medžio paruošimo ciklas, naudojant tik natūralią, Vokietijoje pagamintą alyvą, atsižvelgiant į vis kintančius klientų poreikius pritaikomi sumanūs dizaino sprendimai, taupiai naudojama visa vertinga žaliava, mat net ir iš pjuvenų gaminami ąžuoliniai briketai.

„Medžio stiliaus“ klientai renkasi iš plataus gaminių asortimento, kurį sudaro:

• medinės ąžuolo grindys;
• medinės ąžuolo vidaus durys;
• mediniai vidaus laiptai.

Klientų patogumui jų lūkesčius pasirengęs išpildyti didžiausias Lietuvoje salonų tinklas, kone pusšimtis komandos narių. Dauguma jų – patyrę aukščiausios kvalifikacijos meistrai, atliekantys įvairiausius darbus, pavyzdžiui, klojantys grindis, montuojantys laiptus, duris ir pan.

Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Patyrę specialistai visada pakonsultuos, padės išsirinkti, atvykę į vietą „Medžio stiliaus“ meistrai išmatuos, suprojektuos ir sumontuos Jums asmeniškai parinktus produktus.

Dauguma produkcijos pagaminama kompanijai priklausančiame padalinyje „Ecowood“ (www.ecowood.eu). Mediena gaminiams tiekiama iš savos lentpjūvės – taip atsakingai kontroliuojamas visas procesas. Medienos ruošiniai džiovinami belgiškose kondensacinėse džiovyklose. Geriausią rezultatą užtikrina džiovinimui parinktas lėčiausias režimas, nuolat kontroliuojant temperatūrą ir drėgmę.

„Medžio stilius“ ir jo gamybos padalinys – vieninteliai tokie ąžuolo interjero detalių (durų, laiptų, grindų) gamintojai Lietuvoje, užtikrinantys deramą kokybę per visą procesą.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video