Top Baneris

Medinės santvarinės konstrukcijos – laiko patikrinta technologija

2017 kovo 1 d.
Bendrovės „Eivuda LT“ nuotr.
Bendrovės „Eivuda LT“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiuolaikinės medinės santvarinės stogo konstrukcijos yra optimalus sprendimas įvairios paskirties pastatams – josne tik pigesnės, paprastai montuojamos, bet ir originalios dizaino požiūriu.

Ši seniai pasaulyje naudojama technologija puikiai tinka ir gyvenamuosiuose, ir ūkiniuose, ir viešuosiuose bei pramoniniuose pastatuose. Technologinės galimybės leidžia gaminti net itin didelių matmenų stogų konstrukcijas ūkiniams angarams.

Šiuolaikinės medinės santvarinės konstrukcijos yra gera paspirtis architektams. Tokiomis konstrukcijomis galima išgauti bet kokios formos stogą ir įgyvendinti bet kokią architektų užgaidą. Šia technologija galima pasinaudoti ir norint renovuoti stogą.

Šiuo metu statybose brangiausiai kainuoja kvalifikuota darbo jėga, todėl statant gyvenamąjį namą, garažą santvarinės stogo konstrukcijos – idealus sprendimas vertinant kainos, statybos greitį ir kokybės santykį.

Bendrovė „Eivuda LT“ stogo konstrukcijas gali pagaminti gamybos ceche, o tai leis ženkliai sutaupyti, nes sumontuoti stogą užtruks iki 10 kartų greičiau: vietoj įprastų 2–3 savaičių statybininkai šį darbą atliks vos per 3–5 dienas. Be to, santvarinių stogo konstrukcijų technologija leidžia suprojektuoti, pastatyti ir laikomąsias konstrukcijas – iškelti antrą aukštą, mansardas.

Bendrovė „Eivuda LT“ – Europoje sertifikuota santvarinių konstrukcijų specialistų komanda, galinti garantuoti optimalią kainą, greitą montavimą, architektūrinių sprendimų įvairovę, kokybę ir ilgalaikę garantiją.

Gamykloje pagamintos santvarinės konstrukcijos atitinka CE reikalavimus.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video