Top Baneris

Medinės santvarinės konstrukcijos – išmanios statybos sprendimas

2017 kovo 27 d.
Bendrovės „Eivuda LT“ nuotr.
Bendrovės „Eivuda LT“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Viena efektyviausių stogų statybos technologijų – medinės santvarinės konstrukcijos – suteikia plačias galimybes ir šiuolaikiniams projektuotojams, ir statytojams.

Šis sprendimas pritaikomas daugumai atvejų: ar tai būtų sudėtingos, įmantrios architektūros, ar didelių tarpatramių, ar nesudėtingi, tačiau spartaus darbų proceso reikalaujantys statiniai.

Nors į statybų aikštelę transportuoti didelių matmenų konstrukcijas yra sudėtingiau, tačiau montavimas – labai spartus ir paprastas: vietoj įprastų 2–3 savaičių statybininkai šį darbą atliks vos per 3–5 dienas. Ši technologija leidžia taupyti ne tik vieną brangiausių statybos resursų – laiką, bet ir medžiagas bei lėšas.

Jei projektuojamiems statiniams jau numatomas stogo konstruktyvas, surenkamas iš gamykloje pagamintų konstrukcijų, kur medienos elementai jungiami dygliuotomis plokštelėmis, sutaupomi užsakovo pinigai, išleidžiami ir stogo konstrukcijoms, ir visam statiniui, nes nebereikia atraminių sienų ir kolonų pastato viduje (arba jų gerokai sumažėja), vadinasi, nereikalingas ir papildomas pamatas. Ne veltui dėl tokios statybos efektyvumo ir racionalumo Skandinavijos šalyse stogų konstrukcijos montuojamos tik iš gamykloje pagamintų elementų.

Ši technologija tinka įvairios paskirties statinių ir net itin didelių matmenų stogų pastatams. Bendrovės „Eivuda LT“ sertifikuoti specialistai gamina individualių ir daugiabučių namų stogo konstrukcijas, ūkio ir pramoninės paskirties statinių stogo ar viso statinio konstrukcijas. „Eivuda LT“ gaminamos konstrukcijos vis plačiau naudojamos ir įrengiant sutapdintuosius individualiųjų bei daugiabučių namų stogus.

Santvarinių konstrukcijų stogams naudojama jūsų pasirinkta stogo danga, ši technologija tinka ir naujai statomiems, ir renovuojamiems pastatams. Ir – tai labai svarbu šiandienos statyboje – leidžia įgyvendinti itin griežtus net A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video