Top Baneris

„Maxima LT“ už 70 mln. eurų statys logistikos centrą šalia Vilniaus

2023 balandžio 24 d.
Maxima LT
Ž. Gedvilos/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

BNS

Bendrovė „Maxima LT“ netoli Vilniaus pradeda 70 mln. eurų vertės logistikos centro statybas. Tai yra didžiausias bendrovės infrastruktūros projektas per 30 gyvavimo metų. Centre bus sukurta apie 200 naujų darbo vietų, o iš viso jame dirbs 450 darbuotojų.  

Apie 43 tūkst. kv. metrų ploto centras šalia kelio Vilnius–Trakai netoli Lentvario turėtų pradėti veikti kitų metų pabaigoje ir aptarnaus visą „Maxima“ tinklą – apie 250 parduotuvių, pranešė bendrovė.

„Maxima LT“ generalinis direktorius Tomas Rupšys sako, kad centras perorganizuos prekių pristatymą ir jį pagreitins.

„Parduotuvės prekes gaus greičiau ir vienu pristatymu, sutrumpės prekių pristatymo laikas nuo užsakymo pateikimo. Šviežias maistas į parduotuves keliaus iš vieno logistikos centro, tad pirkėjus pasieks dar greičiau“, – pranešime sako T. Rupšys. 

Į naują logistikos centrą bus perkeltos visos šviežios prekės iš temperatūrinių įmonės logistikos centrų bei tinklo partnerių, centras vienu metu galės priimti apie 120 tiekėjų automobilių.

Bendrovė taip pat įrengs Zigmantiškių gatvės atkarpą ir rekonstruos Fabriko gatvės bei kelio Vilnius–Trakai sankryžą, įrengs šviesoforus, lėtėjimo ir greitėjimo juostas.

Šiuo metu tinklas turi 6 logistikos centrus ir bendradarbiauja su dviem partneriais, „Maxima LT“ teikiančiais logistikos paslaugas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video