Top Baneris

Matiniai dažai „Topcolor Xpert“ – solidus vaizdas ir nepriekaištinga eksploatacija

2020 spalio 26 d.
topcolor
Pasidalykite straipsniu

Viešbučio interjero kūrėjai sienoms ir luboms pageidavo giliai matinio paviršiaus, kuris ne tik atrodytų prabangiai, bet ir būtų lengvai prižiūrimas. Todėl rinkdamiesi gerai tonuojamus tiek pastelinėmis, tiek ryškesnėmis spalvomis dažus „Moxy“ interjerui, viešbučio dizaineriai ir rangovai atkreipė dėmesį į lietuvišką produktą „Topcolor“.

Kaip žinome, kuo matiškesnis dažas, tuo labiau jis jautresnis valymui, poliravimui. Todėl pagal techninius reikalavimus dažai turėjo atitikti pirmą stiprumo klasę, o jiems tonuoti skirta pigmentavimo pasta – pageidaujamą aukštą kokybę. Tokie yra serijos „Topcolor Xpert“ dažai, kurių pirma stiprumo klasė išgaunama dar ruošiant dažus gamybai – mėginys siunčiamas į laboratoriją Vokietijoje, kur yra testuojamas. O dažams tonuoti naudojami šveicariški pigmentai nesukelia jokių eksploatacinių nesklandumų, nes yra labai atsparūs tiek atmosferos, tiek mechaniniam poveikiui. Tokiais dažais padengtas paviršius gali išlaikyti 10 000 ciklų ir daugiau, nekeisdamas spalvos ir kitų fizinių parametrų, jeigu valoma kempinėlės švelniąja puse.

Viešbučiui buvo pasiūlyti matiniai dažai „Topcolor Xpert Matix“ – sienoms ir „Topcolor Xpert Ultra Mat“ – luboms. Kad nekiltų abejonių dėl šio dažo kokybės, jis buvo testuotas kartu su rangovų atstovais „Topcolor“ dažų parduotuvėje esančiame dažų testavimo padalinyje. Po sėkmingo testavimo rangovai be jokių dvejonių pasirinko vieną kokybiškiausių, rinkoje pasitvirtinusių produktų – serijos „Topcolor Xpert“ dažus, kurie yra visiškai matiniai, lengvai plaunami, nesipoliruojantys su keramikos bei vaško priedais.

Prieš kurdami naują dažą, UAB „Topcolor“ technologų komanda visuomet atlieka poreikio analizę, apklausdama daugiau nei 500 asmenų, kurie suskirstomi į keturias kategorijas: dizaineriai, naujakuriai, darbų vadovai ir, savaime aišku, dažytojai. Tyrimas parodo, kokio dažo reikalauja rinka šiandien. Todėl po kelerių metų intensyvaus darbo UAB „Topcolor“ technologų komanda pasiekė norimą rezultatą – sukūrė puikiausias eksploatacines savybes turinčius giliai matinius dažus „Xpert Matix“.

UAB „Topcolor“ – Lietuvos kompanija, sėkmingai dirbanti jau 17 metų. Bendrovės prioritetai – inovacijos, kokybė ir ekologija. Šios trys vertybės, puoselėjamos nuo pat įmonės įkūrimo pradžios – 2003 m., užtikrino dabartinę kompanijos sėkmę ir nuolat motyvuoja jos darbuotojus. Šiuo metu „Topcolor“ pirmauja Baltijos regione kaip inovatyvus, efektyvus, kokybiškų dažų, grunto, tinko gamintojas, savo vartotojus pasiekiantis „Topcolor“, „Ekocolor“ ir „Protex“ prekių ženklais. Šie gaminiai parduodami Baltijos regione ir ES šalyse, taip pat aktyviai plečiama veikla ir už Europos Sąjungos ribų. „Topcolor“ produkciją galima rasti didžiausiuose statybos reikmenų prekybos centruose visoje Lietuvoje.

Su serijos „Topcolor XPERT“ dažais labai lengva dirbti ne tik profesionalams. Puikų rezultatą gali pasiekti ir mažesnę kompetenciją turintys meistrai ar naujakuriai. UAB „Topcolor“ asortimente yra daugiau nei 40 produktų rūšių, skirtų sienoms, luboms, fasadui, metalui, medžiui, atsižvelgiant į kliento poreikį. Taip pat yra įvairiausių gruntų, dekoratyvinių tinkų, dekoravimo priemonių, pagalbinių priemonių ir įrankių šiems darbams atlikti.

www.topcolor.lt

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video