Top Baneris

MAPEI baseinų sistemos

2024 kovo 1 d.
Pagrindine
Pasidalykite straipsniu

MAPEI – pasaulinė statybinių sprendimų lyderė, turinti daugiau nei 80 metų patirtį, įgyvendinant įvairios paskirties projektus ir galinti pasigirti novatoriška baseinų sistema. Ji sukurta, siekiant ilgaamžiškumo, lengvo montavimo bei tvarumo ir iš naujo apibrėžianti keliamus standartus.

Baseinų hidroizoliacijos problematika

Baseinuose būdingas pastovus vandens slėgis. Tad bėgant metams galimas įtrūkimų ir nuotėkių atsiradimas, o vanduo gali imti prasiskverbti už arba po vandeniui nelaidžią membraną. Dažniausiai pasitaikančios problemos yra atsilupę plytelių klijai, išplautos siūlės ir korozija, todėl svarbu naudoti kokybiškus sisteminius sprendimus ir gaminius. Hidroizoliacijos sprendimus būtina kruopščiai suplanuoti dar projektavimo metu, parinkti tinkamus sprendimus ir profesionaliai juos įgyvendinti.

Hidroizoliacija

MAPEI baseinų sistema

MAPEI baseinų sistema pasižymi ilgaamžiškumu ir gali atlaikyti baseino zonos aplinkos poveikį, įskaitant vandens sąlytį su cheminėmis medžiagomis bei temperatūros svyravimus. Kiekviena sistemos sudedamoji dalis griežtai išbandoma, kad būtų užtikrintas ilgalaikis poveikis.

Hidroizoliacijos ir keraminių plytelių įrengimo mazgas

IMG 0463

MAPEI sistema supaprastina baseino įrengimo, montavimo darbus, turint itin platų produktų asortimentą, kurį sudaro daugiau kaip 7000 produktų. Nuo hidroizoliacinių membranų iki plytelių klijų ir sandariklių – kiekvienas žingsnis tampa efektyvus ir nesudėtingas, todėl sumažėja tiek laiko, tiek darbo sąnaudos.

Daugiau kaip 30 metų patirties ir daugiau kaip 300 mln. m² sėkmingai hidroizoliuotų paviršių su MAPELASTIC hidroizoliacija.

Gamintojas siūlo universalumą ir pritaikymo galimybes, nepriklausomai nuo projekto masto – ar tai būtų gyvenamasis, komercinis, ar olimpinio dydžio baseinas.

MAPEI atsakingas požiūris į aplinką

MAPEI teikia pirmenybę tvarumui, produktų gamybai naudojant ekologiškas medžiagas ir taikant praktiką, prisidedančią prie aplinkos poveikiui sumažinimo. Laikantis griežtų standartų ir taisyklių, užtikrinama, kad plaukimo baseinų sistema prisideda prie ekologiškesnės ateities, nesumažinant kokybės ar eksploatacinių savybių.

„UAB VELVE M.S.T.“ – išskirtinis ir oficialus MAPEI atstovas Lietuvoje. Šios įmonės specialistai yra pasiruošę konsultuoti projektuotojus, rangovus ir užsakovus visais klausimais, susijusiais su MAPEI produktų panaudojimo galimybėmis.

Vaclovas Každailevičius
Projektų vadovas
El. paštas: vaclovas@velvemst.lt
Tel.: +370 655 50710

Atsisiųskite MAPEI baseinų sistemų technines specifikacijas (TS) 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video