Top Baneris

Maišytuvas – svarbi vonios kambario detalė

2017 rugpjūčio 22 d.
Pasidalykite straipsniu

Atostogų laiką kartais tenka skirti ne poilsiui ir kelionėms, bet būsto remontui ar jo įsirengimui. Vonios kambarys – viena iš tų namų zonų, kurios sukelia nemažai rūpesčių. Siūlome kelis praktiškus patarimus, į ką atkreipti dėmesį renkantis maišytuvus šiandien, o ne bandant prisiminti, ką apie juos žinojote vakar.

Vandens taupymas

Efektyvus vandens naudojimas – viena aktualiausių tendencijų, kuriai santechnikos įrangos gamintojai skiria milžinišką dėmesį. Neįtikėtina, kiek šiandien sutaupyti vandens gali padėti tinkamo maišytuvo pasirinkimas. Jau prieš keletą metų buvo apskaičiuota, kad įprastais maišytuvais per minutę prabėga iki 13 litrų vandens, tačiau, tarkime, maišytuvai su specialiomis taupymo funkcijomis, tokiomis kaip „EcoSmart“ sunaudojamo vandens kiekį sumažina iki 5 litrų per minutę, t. y. – net apie 60 procentų. Taupyti padeda ir termostatiniai maišytuvai. Vandens taupymo technologijos kai kurių kompanijų (pvz., „Axor“, „Hansgrohe“) maišytuvuose yra kaip standartas, kiti gamintojai siūlo jas užsisakyti papildomai. Nors tokie maišytuvai brangesni, tačiau jų pasirinkimas tiesiog apsimoka.

Patogus naudojimas

Šiuolaikinio maišytuvo patogumas siejamas ne su svirtelių skaičiumi ar jų forma, bet mygtukais ir sensoriniais jutikliais. Paleisti srovę, ją sustabdyti ar pakeisti režimą žymiai patogiau ne sukiojant skirtingas rankenėles, bet nuspaudus paprasčiausią mygtuką. Mygtukų funkcijos jau diegiamos ir į virtuvės maišytuvus, taip pat dušo sistemas. Virtuvės maišytuvais su mygtukais ir patogiau naudotis, ir palaikyti švarą. Mygtuko technologija ypač pasiteisina šiuolaikinėse dušo sistemose, kai reikia reguliuoti ir keisti skirtingus srovių režimus.

Praustuvo aukštis

Ko gero, vienas iš tų kriterijų, apie kurį renkantis maišytuvą dažniausiai pamirštama. Tinkamai suderinus maišytuvo aukštį su praustuvo dydžiu ir forma pavyks išvengti taškymosi net ir paleidus stipresnę vandens srovę į mažesnių išmatavimų praustuvą.

Kokybė ir servisas

Vienas svarbiausių kriterijų perkant bet kurį gaminį yra kokybė. Šiuo metu galima nusipirkti maišytuvą ne tik pagamintą Vokietijoje, Slovakijoje, Kinijoje, bet ir surinktą Lietuvoje… Maišytuvo kokybei kilmės šalis turi didelės reikšmės, todėl norint įsigyti kokybišką, patikimą ir ilgaamžį maišytuvą svarbu atkreipti į tai dėmesį. Pavyzdžiui, Vokietijos kompanija „Hansgrohe“ siekdama užtikrinti vokiškos kokybės standartą visas pagrindines santechnikos gamybos ir surinkimo linijas iki šiol yra sukoncentravusi kalnuotame Švarcvaldo regione, kuriame kompanija ir pradėjo savo veiklą prieš daugiau kaip šimtmetį.

Žinomiausi pasaulio santechnikos įrangos gamintojai savo gaminių kokybę užtikrina ir patys gamindami atsargines funkcines dalis, todėl didelė tikimybė, jog prireikus jų be problemų bus įmanoma įsigyti ir po kelių dešimtmečių.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video