Top Baneris

Lietuvos statybininkų asociacijos gretose – bendrovė „Grinda“

2017 rugpjūčio 2 d.
Nuotraukoje (iš dešinės): Kęstutis Vaicekiūtis, UAB „Grinda“ direktorius; Dalius Gedvilas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas; Dalius Kuliešius, UAB „Grinda“ technikos direktorius; Tadas Autukas, UAB „Grinda“ darbų vadovas.
Nuotraukoje (iš dešinės): Kęstutis Vaicekiūtis, UAB „Grinda“ direktorius; Dalius Gedvilas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas; Dalius Kuliešius, UAB „Grinda“ technikos direktorius; Tadas Autukas, UAB „Grinda“ darbų vadovas.
Pasidalykite straipsniu

Statybos paslaugų sektorius kuria bene didžiausią Lietuvos bendrojo vidaus produkto dalį, o pagal statybų sektoriaus dinamiką ir išduotų statybos leidimų skaičių dažnai vertinama visos šalies ekonomikos būklė. Prisijungusi prie Lietuvos statybininkų asociacijos, didžiausios šalies statybines organizacijas vienijančios bendruomenės, „Grinda“ galės perimti geriausią statybų sektoriaus patirtį ir pritaikyti ją teikdama viešąsias miesto paslaugas.

„Lietuvos statybų sektorius sukuria beveik dešimtadalį bendrojo vidaus produkto ir skatina susijusių verslo sričių plėtrą. Statybų skaitmeninimas bei iniciatyvos, susijusios su statybos darbuotojų kompetencijų vertinimu ir ugdymu, darbų saugos aspektai ir tiekėjų kvalifikavimas yra vieni svarbiausių Lietuvos statybininkų asociacijos uždavinių. „Grindos“ narystė asociacijoje neabejotinai sustiprins organizaciją ir suteiks papildomą postūmį telkiant Lietuvos statybininkų bendruomenę“, – teigė Dalius Gedvilas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas.

LSA prezidentas D. Gedvilas, lankydamasis „Grindoje“, domėjosi bendrovės atliekamų darbų specifika. Pasakodamas apie bendrovės veiklą, įmonės vadovas Kęstutis Vaicekiūtis pažymėjo, kad „Grinda“ atlieka itin skirtingus Vilniaus miesto priežiūros darbus, tarp kurių – ir kelių remontas, ir paviršinių nuotekų tvarkymas, ir pastatų inžinerinių sistemų priežiūra. Jo teigimu, įmonė didžiulį dėmesį skiria inovatyvių statybos valdymo technologijų diegimui, projektų skaitmeninimui ir su tuo susijusių darbuotojų kompetencijų ugdymui.

„Įmonė diegia pažangią elektroninę užduočių valdymo sistemą, kuri leis operatyviai paskirstyti užduotis darbuotojams ir kontroliuoti jų atlikimą“, – pasakojo K. Vaicekiūtis. Įmonės vadovo teigimu, tai leis bendrovei efektyviau planuoti išteklius ir sutrumpins užduočių atlikimo laiką, leis geriau kontroliuoti darbų kokybę.

Šiuo metu LSA vykdo kelis projektus, susijusius su statybų skaitmeninimu ir darbuotojų kvalifikacijos tobulinimu. Statinių skaitmeninis pasas leis sistemingai rinkti, kaupti ir analizuoti informaciją apie pastatų techninę būklę, atliktus jų techninės priežiūros darbus, užfiksuoti panaudotas medžiagas. Statybos darbuotojų atestacija ir kvalifikacijos ugdymas leis užtikrinti atliekamų darbų kokybę. D. Gedvilas priminė, kad LSA bendradarbiauja su daugeliu Lietuvos mokymo įstaigų, ruošiančių statybų sektoriaus specialistus, ir paragino „Grindą“ aktyviai dalyvauti adaptuojant miesto tvarkymo tarnyboms kuriamas mokymo programas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video