Top Baneris

Lietuvos paviljonas pasaulinėje parodoje pretenduoja tapti publikos mėgstamiausiu (1)

2017 rugpjūčio 29 d.
exhibitoronline.com nuotr.
exhibitoronline.com nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos paviljonas tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ įtrauktas į dvidešimtuką pretendentų, galinčių tapti publikos mėgstamiausiu.

Kam atiteks laurai lems internautų balsai. Prie mūsų šalies paviljono sėkmės galima prisidėti balsuojant tinklalapyje www.exhibitoronline.com.

Balsuoti galima kartą per dieną iš vieno kompiuterio. Balsavimas baigsis rugpjūčio 31 d.

Parodoje „EXPO 2017“, vykstančioje Kazachstano sostinėje Astanoje, dalyvauja 115 valstybių ir 22 tarptautinės organizacijos. Į minėtąjį dvidešimtuką Lietuva atrinkta kartu su JAV, Rusija, Vokietija, Jungtine Karalyste, Prancūzija, Malaizija, Pietų Korėja, Turkija, Jungtiniais Arabų Emyratais, Austrija, Pakistanu, Monaku, Tailandu, Singapūru, Izraeliu, Kataru, Šveicarija, Baltarusija ir Olandija.

„Itin džiugu, kad patekome į pretendentų sąrašą, nes į jį neįtrauktos tokios valstybės, kaip Kinija, Japonija, Italija ar Indija“, – sako Lietuvos ekspozicijos komisaras, Aplinkos ministerijos Parodų skyriaus vedėjas Romas Jankauskas. Mūsų šalies ekspozicija įrengta laikantis „EXPO 2017“ pagrindinės temos, kuria buvo pasirinkta ateities energija. Pagal architekto Martyno Valevičiaus projektą lankytojai kviečiami į lazerio širdį.

Populiariausių ir geriausių paviljonų tarptautinėse „EXPO“ parodose rinkimus jau ketvirtą kartą rengia autoritetingas žurnalas „Exhibitor“. Artimiausiu metu jis paskelbs savo sprendimus ir dėl kitų nominacijų – geriausio paviljono, geriausio eksterjero, geriausio mažo paviljono, geriausios temos interpretacijos, geriausios interaktyvios veiklos, geriausio pristatymo, geriausio technologijų pritaikymo ir įdomiausio elementų pritaikymo. Kam skirti „Exhibitor“ apdovanojimus, sprendžia pasaulyje pripažintų ekspertų komisija.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video