Top Baneris

Lietuvos pašto administracija persikels į „Technopolio“ biurų kompleksą

2022 spalio 5 d.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos pašto administracija persikels į Vilniuje esantį „Technopolio“ biurų kompleksą – paštas su komplekso valdytoju pasirašė dešimties metų trukmės nuomos sutartį.

Į naująją vietą persikels darbuotojai iš dabartinio bendrovės administracijos pastato sostinės J. Jasinskio gatvėje, pranešė Lietuvos paštas. 

Anot jo, sprendimą keisti administracijos darbo vietą lėmė 2023 metų balandį baigsianti galioti dabartinė nuomos sutartis, kurios pratęsti nebuvo galima.

„Didžiausią įtaką pasirenkant naująjį biurą turėjo jo atitikimas iškeltiems ekonominio naudingumo kriterijams, o taip pat kitiems bendrovės poreikiams“, – pranešime sakė Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Už biuro patalpas kiekvieną mėnesį bus mokamas beveik 11 eurų už kv. metrą nuomos mokestis, dar apie 3 eurus už kv. metrą sieks išlaidos bendrųjų patalpų išlaikymui, teritorijos priežiūrai, atliekų išvežimui.

Lietuvos paštas įsikurs „Technopolio“ biurų parko „Beta“ pastate. Lietuvos paštas nuomosis apie 3 tūkst. kv. metrų patalpas, kuriose bus apie 370 darbo vietų.

Į naująjį biurą Lietuvos paštas planuoja perskelti 2022 metų pabaigoje – 2023 metų pirmąjį ketvirtį.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video