Top Baneris

Lietuvos architektų rūmai ruošiasi svarbiausiam metų susirinkimui

2018 vasario 27 d.
Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.
Autorius – architektas Edmundas Stasiulis, rekonstrukcijos autorius Rolandas Palekas.
Pasidalykite straipsniu

Kovo 23-ąją Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ gildijos reikalus spręs Lietuvos architektų rūmų nariai. Čia vyks ataskaitinis metinis LAR narių susirinkimas.

Susirinkime dalyvaus ir svarbus kviestinis svečias – naujasis Europos architektų tarybos prezidentas Georg Pendl. Rūmų nariams jis skaitys pranešimą, kuriame didžiausią dėmesį skirs architektūros kokybės klausimams, taip pat aptars naujausias architektūros lauko tendencijas Europoje bei Europos architektų tarybos tikslus bei kryptis. Pranešimas bus skaitomas anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.

Susirinkimo metu bus pristatomos aktyviai visus metus veikusių LSR ataskaitos, svarbiausia – sprendžiami klausimai dėl Rūmų veiklų išplėtimo, nario mokesčio didinimo, draudimo sutarties pratęsimo, statuto pakeitimų. Vyks ir diskusijos aktualiausiais Rūmų veiklos ir architektų profesijos klausimais.

Susirinkimo darbotvarkė čia. Po susirinkimo planuojama vakarinė neformali dalis.

Rūmų statutas numato, jog dalyvavimas narių susirinkime yra kiekvieno nario pareiga. Apie svarbias priežastis, dėl kurių negali dalyvauti Rūmų narių susirinkime, narys privalo pranešti likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki Rūmų narių susirinkimo dienos, užpildydamas šią formą.

Rūmų narių susirinkimas gali priimti sprendimus, kai jame dalyvauja daugiau kaip pusė narių – tokių turėtų susirinkti daugiau kone 700.

LAR išsyk primena, jog nesusidarius kvorumui, teks šaukti antrą susirinkimą, kas reiškia ir papildomas išlaidas.

Beje, 2017 m. Rūmų narių susirinkimo sprendimu, apie nedalyvavimą iš anksto neinformavusiems nariams bus padalytos pirmojo susirinkimo rengimo sąnaudos.

Papildoma informacija apie susirinkimą bus skelbiama vėliau.

LAR inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video