Top Baneris

Lietuvių pagamintas medinis langas atlaikė tūkstančio laipsnių temperatūrą

2021 gruodžio 21 d.
uab wooden windows medinai langai
„Wooden Windows“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos medinių langų gamintojai UAB „Wooden Windows“ pagamino ir sėkmingai testavo medinį ugniai atsparų Climatrend IV 78 vitrininį langą, kuris atlaikė net 1 tūkst. laipsnių karštį.

„Tai didelis proveržis įgyvendinant sudėtingus projektus, o architektams ir projektuotojams – tai naujų galimybių erdvė rengiant interjero bei eksterjero projektus. Šis sėkmingas bandymas yra būtina sąlyga mums toliau tęsti didelį projektą Londono centre.

Tai tik pradžia ugniai atsparių medinių langų vystymo srityje. Artimiausiu metu testuosime kitos modifikacijos medinį langą. Savo asortimente turėdami visas modifikacijas ugniai atsparių testuotų langų, reikalingų projektuoti namui, siekiame tapti įdomiais partneriais visiems architektams ir saugaus bei ugniai atsparaus namo koncepcijos autoriams“, – teigė UAB „Wooden Windows“ generalinis direktorius Simonas Kašys.

Bandymai buvo atlikti priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Gaisrinių tyrimų centre, pagal standartą LST EN 1364 -1. Šiam langui buvo suteikta ugniai atsparumo klasė-EI 60.

Bendrovė dėkoja projekte dalyvavusiems partneriams UAB „Glass LT“.

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video