Top Baneris

Lietuvių dizainerio kūrinys puošia Tiudorų rūmus

2018 gegužės 3 d.
„Pill“
Pasidalykite straipsniu

EMKO prekiniam ženklui priklausanti, dizainerio Daliaus Razausko sukurta, apvali sieninė spintelė „Multifunctional Pill“ yra puikiai žinoma užsienyje ir Lietuvoje, 2017-aisiais apdovanota prizu „Geras dizainas“ „Lietuvos dizaino savaitės“ metu. Tačiau faktas, kad viena spintelė kabo rūmuose, kadaise priklausiusiuose Tiudorų dinastijai, Didžiojoje Britanijoje, vis dėlto maloniai nustebina.

„Nuo pat spintelės „Pill“ paleidimo į rinką 2016-ųjų vasarą buvo aišku, kad šis ypatingas dizaino kūrinys sulauks didelės sėkmės. Ši apvali spintelė ne tik kėlė didelį susidomėjimą tarp pirkėjų, bet ir sulaukėme bei vis dar sulaukiame begalę spaudos dėmesio. Apie „Pill“ iki šiol mielai rašo žurnalai, blogeriai ir kita spauda. Šių metų balandžio mėnesio austrų žurnale „Holzdesign“ „Pill“ yra išrinkta mėnesio produktu“, – dalijosi įspūdžiais „EMKO“ įkūrėja Erika Mikulskienė.

„Pill“ yra paklausi visame pasaulyje – Europoje, Japonijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, nemažai jų iškeliauja ir už Atlanto. Nepaisant didelės paklausos ir populiarumo, faktas, kad viena iš jų kabo supermodelio Claudios Schiffer namuose „EMKO“ komandai ir dizaineriui D. Razauskui buvo staigmena. Apie tai jie sužinojo iš 2017-ųjų rugpjūtį publikuoto straipsnio žurnale „Architectural Design“.

Šiuo metu apžiūrėti „Pill“ spintelę galima „EMKO“ biure Kalvarijų g. 1-4, Vilniuje, o antrąją gegužės savaitę Lietuvos architektų sąjungos rūmuose visų norinčių susipažinti su „EMKO“ produktais lauks „Dizaino savaitės“ metu pirmame aukšte veiksianti ekspozicija.

pill d razauskas 2


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video