Top Baneris

Lietuvių baldų gamintojui – Vokietijos dizaino apdovanojimai

2022 gruodžio 20 d.
GDA NOVA Wood Multipurpose 800x450 1 1
„NOVA Wood Multipurpose“
Pasidalykite straipsniu

Šiemet „German Design Award 2023“ apdovanojimams baldų gamintojas „Narbutas” pristatė tris produktų kolekcijas: kartu su italų dizaineriu Paolo Pampanoni sukurtą „Zedo“ stalų sistemą, darbo kėdžių kolekciją „Surf“ – šių kėdžių atlošą ir juosmens atramą sukūrė vokiečių dizaineris Justus Kolberg, bei „Nova Wood Multipurpose“ daugiafunkcius stalus.

Visos trys gaminių kolekcijos nominuotos biuro baldų dizaino – „Excellent Product Design, Office Furniture“ – kategorijoje.

Dvi produktų kolekcijos – „Zedo“ ir „Surf“ įvertintos „Special Mention‘23“ prizu. O „NOVA Wood Multipurpose“ pelnė „Winner‘23“ apdovanojimą.

Daugiafunkciai stalai „NOVA Wood Multipurpose“, pelnę „Winner‘23“ apdovanojimą, yra aprūpinti elektra, daiktų laikymo sistemomis ir mobilumo suteikiančiais ratukais.

GDA NOVA Wood Multipurpose 800x450 1
„NOVA Wood Multipurpose“

Pakitusius šiuolaikinio darbuotojo poreikius atliepia ir itin kruopščiai apgalvota, žaismingo dizaino ZEDO stalų sistema su papildomais priestaliais. Tai leidžia darbuotojui keisti kūno padėtį iš sėdimos į stovimą ar čia pat vietoje surengti trumpą pasitarimą su kolega ar keliais.

Bendradarbiavimo svarbą pabrėžia ir pats „Zedo“ dizaineris. „Manau, „German Design Award 2023“ apdovanojimas, kaip ir pati „Zedo“ stalų sistema, ateina iš partnerystės bei jungties tarp skirtingų kultūrų, požiūrių į biuro baldų dizainą. Jaučiuosi labai laimingas ir dėkingas, jog mano kurtas gaminys buvo nominuotas ir įvertintas“, – apie „Special Mention‘23“ apdovanojimą sakė „Zedo“ sukūręs dizaineris Paolo Pampanoni.

GDA ZEDO 8000x450 2
„Zedo“ stalų sistema

„Surf“ darbo kėdė turi juosmens atramą su aukščio reguliavimo funkcija. „Atlošo dizainas leidžia išlenkti juosmens atramą tiek, kiek reikia konkrečiam žmogui, todėl atrama juntama kaip elastinga pagalvėlė. SURF išvaizdai būdingas dinamiškumas, sportiškumas, kurie gali būti pasitelkiami kuriant aktyvią, pozityvią, kūrybingą aplinką“, – sakė dizaineris J. Kolbergas.

GDA SURF 800x450 1
Biuro kėdės „Surf“

Dizaino konkursą „German Design Award“ rengia Vokietijos dizaino taryba (German Design Council). „German Design Award 2023“ komisija vertina gaminius pagal daugybę kriterijų: ergonomiką, funkcionalumą, praktinę naudą, bendrą koncepciją, dizainą, inovatyvumą, patvarumą, paties prekės ženklo vertę, rinkos brandą, tvarumą, ekologiškumą, estetiką, gaminio saugumą ir prieinamumą, simbolinį ir emocinį turinį, gamybos technologijas ir kitus.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video