Top Baneris

Liepkalnio industrinio parko plėtrai – 29 mln. eurų

2022 kovo 29 d.
Liepkalnio industrinis parkas Sirin
SIRIN nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos „Swedbank“ skolina 29 mln. eurų nekilnojamo turto plėtros bendrovei „Sirin Development“ Liepkalnio industrinio parko paskolų refinansavimui bei ketvirtojo etapo vystymui. Įgyvendinus šį etapą Liepkalnio industrinio parko nuomojamas plotas sieks apie 90 tūkst. kv. metrų ir bus didžiausias A klasės logistikos centras ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, pranešė bankas. 

„Mūsų skaičiavimais, praėjusių metų pabaigoje laisvų sandėlių plotas Vilniuje buvo minimalus, todėl šio logistikos centro vystymas yra savalaikis ir prisidės prie didėjančio modernių sandėlių poreikio patenkinimo“, – pranešime sakė „Swedbank“ Nekilnojamojo turto klientų skyriaus vadovas Martynas Trimonis.

„Sirin Development“ direktorius Laurynas Kuzavas teigia, kad grupės plėtrai įtakos nedaro nei pandemija, nei karas Ukrainoje – ji toliau tęsia suplanuotus projektus Baltijos šalyse: be Liepkalnio Industrinio parko ketvirtojo etapo, prie Gariūnų stato modernų logistikos kompleksą „J55”, Kaune plėtoja sandėlius prie Palemono, o netrukus – ir Kauno LEZ teritorijoje, o Rygoje pradės Rumbulos logistikos parko trečiąjį etapą.

„Esame pasiruošę naujai realybei ir kainų augimui ateinančiais metais. Šiuo metu didžiausią dėmesį skiriame tvarumui, pastatų efektyvumui ir naujų sprendimų paieškai“, – sakė jis. 

Ketvirtąjį Liepkalnio industrinio parko etapą planuojama baigti statyti antrąjį ketvirtį. Didžioji dalis jo ploto jau išnuomota.

 

Šaltinis: BNS

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video