Top Baneris

Lentvaryje planuojama pastatyti baseiną

2023 lapkričio 13 d.
Lentvario baseinas
Asociatyvinė Unsplash nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiuolaikiškas baseinas, atliepiantis gyventojų lūkesčius, planuojamas įrengti Lentvaryje, Klevų alėjoje, jau suformuotame per 40 arų sklype. Artimiausias žingsnis – parengti investicijų projektą. Apie tai buvo kalbėta rajono savivaldybės mero Andriaus Šatevičiaus surengtame susitikime, kuriame dalyvavo administracijos direktorė Dovilė Daudaitė, kiti mero komandos nariai, Vilniaus Lazdynų baseino vadovas Vytautas Janušaitis, Savivaldybės investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Svetlana Žilionienė.

„Pradedame darbus, kad Lentvario baseino idėja būtų įgyvendinta. Trakų rajone neturime įvairaus amžiaus grupių asmenų reikmėms pritaikyto miesto baseino, todėl norime užtikrinti galimybes ne tik vaikų plaukimo pamokoms ar treniruotėms, kurios vyktų mūsų rajone, bet ir sudaryti sąlygas profesionalams. Be to, baseinas prisidėtų prie aktyvaus laisvalaikio suaugusiems ar visai šeimai praleidimo bei taptų dar vienu, nauju traukos centru. Planuojame įrengti ne tik baseiną, bet ir SPA centrą, pirčių kompleksą, galbūt ir sporto klubą“, – būsimais planais dalijosi rajono savivaldybės meras.

Per ateinančius metus planuojama parengti techninį baseino projektą.

Lentvaris pasirinktas baseino statybai neatsitiktinai. Pastaraisiais metais į miesto infrastruktūrą daug investuojama, gyvenimo kokybė pastebimai gerėja. Baseinui parinkta vieta yra apgalvota strategiškai. Šalia yra Lentvario kultūros centras, biblioteka, patogi automobilių stovėjimo aikštelė, netoliese – Motiejaus Šimelionio Lentvario gimnazija, kitapus gatvės – patrauklus  Šeimos parkas, o greta – jaukiai sutvarkyta Bevardžio ežero aplinka, akcentuojama savivaldybės pranešime spaudai. 

Be to, tikimasi, kad Lentvario baseinas bus patrauklus ne tik rajono savivaldybės moksleiviams, jaunimui, šeimoms, bet ir Vilniaus gyventojams.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video