Top Baneris

„LEDlumina“: investicijos į kokybišką apšvietimą atsiperka

2018 liepos 20 d.
LED šviestuvai

Jaukios, patogios, ergonomiškos erdvės, nesvarbu, ar visuomeninės, ar individualios, neatsiejamos nuo kokybiško apšvietimo. Bendrovės „LEDlumina“, siūlančios įvairiausius LED apšvietimo sprendimus komercinėms, visuomeninėms ar gyvenamosioms patalpoms, specialistai patvirtins – skirtingų formų, dydžių, tik iš kokybiškų medžiagų pagaminti LED šviestuvai nesunkiai pritaikomi įvairiausios paskirties vidaus ir lauko patalpose.

LED apšvietimas, palyginti su tradiciniais šviesos šaltiniais, pranašesnis ne tik dėl pritaikymo galimybių, bet ir dėl gerokai mažesnių elektros energijos sąnaudų. LED lemputės tarnauja kur kas ilgiau nei įprastos vadinamosios taupiosios lemputės. Specialistai juokauja, kad LED lemputes dažniausiai prireikia keisti kartu su nusidėvėjusiu ar pabodusiu šviestuvu (LED lemputės veikia maždaug po 100 tūkst. valandų), o elektros energijos sutaupoma iki 90 procentų. Palyginimui – šviesos diodų lemputė sunaudoja iki 10 kartų mažiau elektros energijos nei kaitinamoji.

„LEDluminos“ specialistai atkreipia dėmesį, kad jei šiuo metu planuojate atnaujinti gyvenamosiose ar darbui skirtose patalpose esančius šviestuvus, norite sutaupyti elektros energijos, reikėtų rinkti tik taupiuosius LED šviestuvus. Beje, LED lemputės yra pagamintos nenaudojant kenksmingų medžiagų, tokių kaip gyvsidabris.

LED šviestuvai visame pasaulyje, sykiu ir Lietuvoje, pripažinimą pelnė dėl taupumo ir lankstumo – juos galima nesunkiai pritaikyti įvairioms patalpoms: apšviesti namų sienas, lubas ar netgi pastatų fasadus. Naudojant LED šviestuvus, tinkamai pasirinkus jų spalvas, užtikrinamas kokybiškas, įvairaus intensyvumo apšvietimas – nuo žvakių iki dienos šviesos. Panaudojus skirtingomis spalvomis šviečiančias LED lemputes, pavyzdžiui, raudoną, mėlyną ir žalią, derinant jas, galima išgauti įvairių spalvų ir atspalvių. Galiausiai apšvietimą galima valdyti.

„LEDluminos“ specialistai turi sprendimų įvairiems norams – čia galima įsigyti chrominį, baltą, tamsų, metalinį ar su krištoliniais elementais pagamintą LED šviestuvą. Kiekvienas bendrovės siūlomas LED šviestuvas pasižymi aukščiausia kokybe, ilgaamžiškumu ir prieinama kaina.

Jei, renkantis šviestuvus, Jums iškils papildomų klausimų, su bendrovės specialistais susisiekite el. paštu info@ledlumina.lt arba atvykite į „LEDluminos“ saloną adresu Liepų 85, Klaipėdoje. Specialistai visuomet pasirengę padėti.

 RĖMĖJO TURINYS 

Komentarai