Top Baneris

Lazdijai statosi naują sporto centrą – numatytas ir baseinas, ir šaudykla

2022 lapkričio 21 d.
2w1
Pasidalykite straipsniu

Lazdijuose pradedamos naujojo sporto centro, kurio plotas 8293,71 kv. m statybos. Jo erdvėse numatytos patalpos įvairioms sporto šakoms, baseinui bei krepšinio salei. 

Pastato projektavimo darbus atlikusi UAB „Maspro“ teigia, kad, avarinės būklės anksčiau stovėjusio sporto centro vietoje iškils preciziškai suprojektuotas naujas pastatas, kuris atitiks aukščiausius saugumo reikalavimus.  

Senojo sporto centro pastato konstrukcija nebebuvo tinkama tolimesniam eksploatavimui, kėlė pavojų lankytojams, todėl pastatas buvo demontuotas. Rekonstruojamas sporto centro pastatas bus pritaikytas įvairioms sporto bei laisvalaikio veikloms.

Pirmame rekonstruojamo pastato aukšte bus įrengtas 1,4 m gylio baseinas su infraraudonųjų spindulių sauna. Remontuojamos sporto salės bus pritaikytos skirtingoms veikloms. Veiks treniruoklių, aerobikos, kineziterapijos salės. Dėl sporto centro daugiafunkcionalumo gyventojai ir miesto svečiai čia galės ne tik sportuoti, bet ir leisti savo laisvalaikį, pavyzdžiui, stebėdami krepšinio varžybas 

Taip pat rekonstruojamame pastate numatoma atnaujinti ir šaudyklos patalpą. Šaudykloje vienu metu į stacionarius taikinius galės šaudyti  trys šauliai. Planuojama, kad joje bus šaudoma 2 kartus per mėnesį ir tik tuo metu, kai nevyks veikla sporto salėse.

Šaudyklos gale bus įrengta kulkų gaudyklė. Jos sienos ir lubos 10 metrų nuo kulkų gaudyklės bus padengtos antirekošetine danga, kuri apsaugos ne tik šaudykloje esantį šaulį nuo rekošetavusių kulkų, bet ir šaudyklos sienas nuo pažeidimų. Likusios šaudyklos lubos bus padengiamos akustinėmis plokštėmis, kurios sulaikys garsą. Visi sprendimai padės ne tik užtikrinti saugumą, bet ir garso izoliaciją.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video